Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Zoo Keeper (NDS)
OkładkaZoo Keeper (NDS)

Zoo Keeper NDS

Zoo Keeper to gra logiczna, w której najważniejsze rolę odgrywają śmiesznie zaprojektowane zwierzęta oraz gracz dzierżący w dłoni stylus. Tetriso-podobna pozycja została stworzona przez japońskie studio Buddiez.

Logiczne | zoo | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zoo Keeper Premiera NDS

31stycznia2005

producent: Success wydawca: UTV Ignition Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Zoo Keeper to gra logiczna, w której najważniejsze rolę odgrywają śmiesznie zaprojektowane zwierzęta oraz gracz dzierżący w dłoni stylus. Tetriso-podobna pozycja została stworzona przez japońskie studio Buddiez. Firmą, która zdecydowała się wydawać Zoo Keeper jest z kolei Ignition Entertainment.

Zły zarządca zoo postanowił pozbyć się wszystkich zamieszkujących je stworzeń. Wcielając się w role obrońcy praw zwierząt z przymrużeniem oka bierzemy sprawy w swoje ręce i staramy się odratować jak największą ilość przedstawicieli fauny.

Korzystając z możliwości ekranu dotykowego oraz stylusa, przestawiamy widoczne na ekranie kwadratowe podobizny zwierząt (małp, żyraf, pand, słoni, aligatorów, hipopotamów i wielu innych) i tworzymy z nich co najmniej potrójne grupki identycznych gatunków. Efektem takiego działania jest pozbycie się tychże „klocków”, na których miejsce wskakują nowe, dotychczas chowające się poza polem widzenia. Pole, na którym odbywa się rozgrywka, składa się z 64 miejsc. Jeżeli gracz nie jest w stanie wykonać żadnego rozsądnego ruchu, konsola zatroszczy się o nowe ułożenie zwierząt. Usunięcie wszystkich stworzeń w odpowiednim czasie i stylu (możliwe jest tworzenie kombosów) wzbogaci konto gracza o pokaźną ilość punktów oraz umożliwi przejście do kolejnego etapu. Autorzy przygotowali pięć zróżnicowanych trybów zabawy, np. Quest (misje o zróżnicowanych poziomie trudności i zadaniach do wykonania) oraz Time Attack.

Bardzo prosta grafika rozświetlana jest od czasu do czasu przez efektowne wybuchy oraz błyski towarzyszące łączeniu zwierząt w pary. Wi-Fi pozwala na rozegranie spotkania pomiędzy dwoma graczami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 2  

Klasyfikacja PEGI Zoo Keeper

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Zoo Keeper Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • Touch Screen
  • Wi-Fi