Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitch
Okładka WarioWare: Get It Together! (Switch)
OkładkaWarioWare: Get It Together! (Switch)

WarioWare: Get It Together! Switch

Kolejna odsłona szalonego cyklu WarioWare autorstwa japońskiego giganta Nintendo. WarioWare Get It Together jest kompilacją kilkusekundowych minigier, które rozgrywamy jedną po drugiej w coraz to szybszym tempie.

Zręcznościowe | towarzyska | 2D | humorystyczne | pakiet | na 2 osoby | minigry | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo | E3 2021

WarioWare: Get It Together! Premiera Switch

10września2021

Nintendo eShop

10września2021

producent: Nintendo wydawca: Nintendo

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do WarioWare: Get It Together!

Super Mario Party

1-2-Switch

Party Planet

WarioWare Get It Together jest kolejną odsłoną serii WarioWare autorstwa japońskiego giganta Nintendo. Podobnie jak poprzednie odsłony serii, Get it Together jest zbiorem zróżnicowanych i zwariowanych minigier. Jest to tytuł ekskluzywny konsoli Nintendo Switch.

Fabuła

Fabuła ukazana w Get it Together jest podobna do poprzednich odsłon serii i ma na celu głównie dodać kontekst do rozgrywki. Głównym bohaterem ponownie jest chciwy i żądny pieniądza Wario. Jest on właścicielem firmy WarioWare produkującej gry komputerowe. Rozgrywane przez gracza minigry zostały stworzone przez jego pracowników w celu podbicia rynku.

Mechanika

Rozgrywka w Get It Together polega na zaliczaniu losowo wybieranych minigier. Każda trwa tylko kilka sekund, a jej cel zazwyczaj opisany jest pojedynczym słowem. Naszym zadaniem może być np. wyciskanie pasty do zębów, strącanie jabłek z drzewa lub jazda drezyną. Za zaliczenie minigry gracz otrzymuje punkt. Porażka wiąże się z utratą jednego z dostępnych żyć. Jeśli stracimy wszystkie życia, gra kończy się. Z czasem tempo rozgrywki zwiększa się, a gracz ma coraz mniej czasu na reakcję. Celem gry jest zdobycie określonej ilości punktów lub pobicie własnego rekordu.

Get it Together pozwala graczowi wcielać się w różnych bohaterów, z których każdy ma własne umiejętności i unikatowe sposoby na zaliczanie minigier. Przykładowo, Wario może taranować obiekty, Mona rzucać bumerangiem, a kosmita Orbulon podnosić przedmioty statkiem kosmicznym.

Tryby gry

Get It Together jest pierwszą grą w historii serii, która zawiera lokalny tryb wieloosobowy dla dwóch graczy. Kontrolując dwóch różnych bohaterów, gracze mogą wspólnie zaliczać minigry lub uprzykrzać sobie nawzajem życie.

Kwestie techniczne

WarioWare Get It Together może pochwalić się bardzo ładną, kolorową oprawą wizualną. Gra odznacza się miszmaszem stylów graficznych. W zależności od minigry możemy doświadczać ręcznie rysowanych teł lub kolaży przywodzących na myśl Photoshopa. Muzyka jest wesoła, energiczna i pasuje do szalonej rozgrywki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 1,1 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

WarioWare: Get It Together! cena w dniu premiery: 209,80 PLN

Klasyfikacja PEGI WarioWare: Get It Together!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.