Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Virtual Resort: Spring Break (PC)
OkładkaVirtual Resort: Spring Break (PC)

Beach Life PC

Virtual Resort: Spring Break

Beach Life to zaprawiona sporą dawką humoru strategia ekonomiczna, za której powstanie odpowiada studio Deep Red Games. Gracz wciela się w rolę zarządcy ekskluzywnego hotelu w nadmorskim kurorcie, a do jego zadań należy m.in.

Strategiczne | ekonomiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beach Life Premiera PC

6września2002

pudełko PL

12września2002

producent: Deep Red Games wydawca: Square-Enix / Eidos wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Beach Life to nowa gra zespołu Deep Red Games, twórców takich hitów jak Risk II czy Monopoly Tycoon. Tym razem jest to symulacja zarządzania ekskluzywnym kompleksem wypoczynkowym w nadmorskim kurorcie, pełnym słońca, piasku, bogatych turystów i seksownych wczasowiczek. W tej grze zaprawionej dużą szczyptą humoru nie brakuje niczego co można spotkać w najpopularniejszych kurortach na świecie: alkohol, sporty wodne, flirt, seks, opalanie, dancingi, a nawet zbierania pamiątek.

Na wybranej tropikalnej wyspie musimy zbudować ośrodek wypoczynkowy z hotelami, barami, klubami, zagospodarować plaże i stworzyć warunki do uprawiania sportów wodnych. Każda wyspa ma swoją charakterystykę zmuszając graczy do odmiennego wykorzystania terenów pod budowę poszczególnych atrakcji. Oprócz zwykłych wakacyjnych przyjemności, jak oglądanie wypoczywających turystów czy flirtujących z ratownikami panien, czekają nas też przykre niespodzianki. Losowe zdarzenia mogą przynieść sztorm lub zatrutą żywność w restauracjach, co z pewnością nie przyczyni się do popularności naszego kurortu.

Oprócz podstawowego trybu zagospodarowania jednej wyspy możemy wybrać dłuższą misję prowadzącą nas przez szereg różnych wysp (w tym dwie treningowe: Home Island i Safe Island). Na każdej z nich mamy wówczas inne cele do osiągnięcia (np. wybudowanie pięciogwiazdkowego hotelu lub maksymalne rozpropagowanie sportów wodnych). Gracz ma bardzo duże pole do popisu przy kontrolowaniu i zarządzaniu większością spraw na wyspie. Można ingerować w ceny pokoi hotelowych, ustalać ilość alkoholu w drinkach, a także urządzać zawody sportowe i konkursy (np. miss mokrej podkoszulki lub konkurs młodych talentów).

  • Dwanaście odmiennych, unikalnych wysp.
  • Ponad 50 budynków i struktur, m.in. nocne kluby, bungalowy, sklepy z pamiątkami, kasyna, parki wodne, itd.
  • Gra zawiera ponad 400MB animacji.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 634 głosów czytelników.

Beach Life cena w dniu premiery: 129 PLN

Klasyfikacja PEGI Beach Life

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Beach Life Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D