Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Tribes Universe (PC)
OkładkaTribes Universe (PC)

Tribes Universe PC

Tribes Universe to wyprodukowana przez studio deweloperskie Hi-Rez futurystyczna, pierwszoosobowa strzelanina (FPS) w konwencji MMO. Gracze kreują własnych bohaterów i biorą udział w emocjonujących potyczkach o kontrolę nad poszczególnymi obszarami świata gry.

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tribes Universe Premiera PC

anulowana

producent: Hi-Rez Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Tribes Universe

Quake III: Arena

Global Agenda

Tribes Fast Attack

Tribes Universe to strzelanina MMO skupiająca się głównie na rozgrywce PvP, zdecydowanie nawiązując do tradycji serii Tribes. W trakcie zabawy możemy wybrać jedną z trzech frakcji, a następnie wesprzeć ją w walce o dominację, która toczy się na ogromnych polach bitew.

Gra oferuje duży otwarty świat i sprowadza się do rywalizacji o kontrolę nad poszczególnym terytoriami. W bitwach prowadzonych na ogromną skalę mogą brać udział setki graczy, którzy w trakcie zabawy wykorzystują przeróżne gadżety: począwszy od odrzutowych plecaków a skończywszy na nartach. Ponadto, mogą oni używać pojazdów bojowych zarówno lądowych jak i powietrznych.

Trzonem zabawy, jak przystało na MMO, jest oczywiście budowa własnej postaci, która wraz ze zdobywaniem doświadczenia poprawia swoje statystyki i uzyskuje dostęp do nowych broni i lepszego opancerzenia.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tribes Universe: 16+