Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Tribes Universe (PC)

Tribes Universe PC

Tribes Universe to wyprodukowana przez studio deweloperskie Hi-Rez futurystyczna, pierwszoosobowa strzelanina (FPS) w konwencji MMO. Gracze kreują własnych bohaterów i biorą udział w emocjonujących potyczkach o kontrolę nad poszczególnymi obszarami świata gry.

Akcji | FPP | strzelanki

PC Windows
Okładka Tribes Universe (PC)

producent: Hi-Rez Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tribes Universe to strzelanina MMO skupiająca się głównie na rozgrywce PvP, zdecydowanie nawiązując do tradycji serii Tribes. W trakcie zabawy możemy wybrać jedną z trzech frakcji, a następnie wesprzeć ją w walce o dominację, która toczy się na ogromnych polach bitew.

Gra oferuje duży otwarty świat i sprowadza się do rywalizacji o kontrolę nad poszczególnym terytoriami. W bitwach prowadzonych na ogromną skalę mogą brać udział setki graczy, którzy w trakcie zabawy wykorzystują przeróżne gadżety: począwszy od odrzutowych plecaków a skończywszy na nartach. Ponadto, mogą oni używać pojazdów bojowych zarówno lądowych jak i powietrznych.

Trzonem zabawy, jak przystało na MMO, jest oczywiście budowa własnej postaci, która wraz ze zdobywaniem doświadczenia poprawia swoje statystyki i uzyskuje dostęp do nowych broni i lepszego opancerzenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.

Gry podobne do Tribes Universe

Wymagania wiekowe Tribes Universe

16+

Wstrzymano prace nad strzelaniną MMO Tribes Universe
Wstrzymano prace nad strzelaniną MMO Tribes Universe

wiadomość5 stycznia 2012

Prezes zespołu Hi-Rez Studios ogłosił w wywiadzie dla PC PowerPlay Magazine, że produkcja gry Tribes Universe została wstrzymana. Deweloper chce najpierw dokończyć prace nad strzelaniną Tribes: Ascend.

Nadchodzi Tribes: Ascend

wiadomość12 marca 2011

W zeszłym roku studio Hi-Rez ogłosiło plany stworzenia produkcji MMO zatytułowanej Tribes Universe. Teraz okazało się, że premierę tej gry poprzedzi wydanie mniejszej pozycji w postaci Tribes: Ascend.

Rozpoczęto zapisy na testy Tribes Universe
Rozpoczęto zapisy na testy Tribes Universe

wiadomość29 października 2010

Wielbiciele sieciowych strzelanin MMO z pewnością z nadzieją wypatrują Tribes Universe – gry tworzonej przez studio Hi-Rez znane z podobnej produkcji o nazwie Global Agenda. Tymczasem odpowiednio wyselekcjonowani gracze będą mogli sprawdzić Tribes Universe jeszcze przed premierą.