Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Tribes Fast Attack (PC)
OkładkaTribes Fast Attack (PC)

Tribes Fast Attack PC

Nowa, samodzielna gra z serii Tribes, w której, w odróżnieniu od poprzednich części, nacisk położony został na małe i szybkie potyczki pomiędzy graczami.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tribes Fast Attack Premiera PC

anulowana

producent: Inevitable Entertainment wydawca: Sierra

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Tribes Fast Attack

Quake III: Arena

Unreal Tournament (1999)

Tribes 2

Tribes Fast Attack to nowa, samodzielna gra z serii Tribes, w której nacisk położony został na małe i szybkie potyczki pomiędzy graczami. Jest to podstawowa różnica pomiędzy poprzednią częścią serii Tribes 2, gdzie walki toczyły się na dużych mapach i do satysfakcjonującej rozgrywki zespołowej potrzeba było 32–osobowych drużyn. Zdaniem twórców, właśnie to było największą przeszkodą dla rzeszy graczy i teraz, w Tribes Fast Attack wszystko to zostało zminimalizowane, tzn. mapy są mniejsze, a bazy są bardziej zbliżone do siebie (tak by nie spędzać większości czasu na chodzeniu pomiędzy nimi). Zmianom poddany został także silnik fizyczny, dzięki czemu gracze mogą się szybciej poruszać. Ponadto w nasze ręce oddane zostały nowe pojazdy zaprojektowane z myślą o pojedynczych graczach i indywidualnych pojedynkach oraz szereg nowych broni, gadżetów, wieżyczek strzelniczych, itp. Tribes Fast Attack posiada kampanię dla trybu single player, składającą się z dziewięciu misji połączonych spójną fabułą. Akcja rozpoczyna się w chwili, gdy wojskowy obóz szkoleniowy, (w którym gracz jest kadetem) zostaje zaatakowany przez obcą rasę. Później prowadzeni interesującą historią wykonujemy kolejne niebezpieczne zadania.

Nowa gra zawiera udoskonaloną wersję wydanego w marcu 2001 roku Tribes 2. Po za szeregiem poprawek i usunięciem różnych błędów i niedociągnięć, największą nowością są dwa nowe mody tj. The Competition mod – zaprojektowany specjalnie do rozgrywek ligowych i turniejowych; oraz The Team Rabbit 2 mod – w którym zespoły składające się z czterech do sześciu graczy, będą musiały zdobyć flagę przeciwnika (capture-the-flag-style match), co zostanie nagrodzone punktami pozwalającymi zwiększyć szybkość poruszania się, itp.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Oczekiwania czytelników: 8.2 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tribes Fast Attack: 12+