Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSANDWP
Okładka Touchdown Hero (iOS)
OkładkaTouchdown Hero (iOS)

Touchdown Hero

Dwuwymiarowa zręcznościówka typu runner. Produkcję warszawskiego studia Cherry Pick Games wyróżnia otoczka zainspirowana futbolem amerykańskim – gracz bierze udział w meczu i stara się zaliczyć jak największą liczbę przyłożeń.

Zręcznościowe | futbol amerykański | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Touchdown Hero Premiera

29sty2015

iOS AND WP

Touchdown Hero to wydana na mobilne systemy zręcznościówka łącząca mechanizmy endless runnera z elementami futbolu amerykańskiego. Produkcję opracowało warszawskie studio Cherry Pick Games, czyli zespół mający na koncie takie pozycje jak Rollimals czy My Hospital.

W Touchdown Hero otrzymujemy okazję wcielenia się w zawodnika futbolu amerykańskiego biorącego udział w mocno nietypowym meczu. Jak na endless runnera bowiem przystało, kontrolowany przez nas sportowiec automatycznie bowiem pędzi przez boisko trzymając piłkę. Oczywiście, jednocześnie próbują go zatrzymać zawodnicy drużyny przeciwnej, a naszym zadaniem jest manipulowanie za pomocą gestów kierunkiem biegu w sposób, który umożliwi bohaterowi uniknięcie kontaktu z rywalami. Poza zmianami pozycji możemy także odpychać przeciwników, wykonywać obroty utrudniające złapanie postaci oraz stosować zmyłki.

Zgodnie z tytułem, celem gry jest oczywiście wywalczenie przyłożeń. Początkowo, aby je osiągnąć, wystarczy ominąć kilku przeciwników. Ale z każdym kolejnym przyłożeniem dystans, który musimy pokonać by dotrzeć do kolejnego ulega zwiększeniu. Zgodnie z klasycznymi zasadami endless runnera pełna wygrana jest niemożliwa. Prędzej czy później nawet najlepszy graczy popełni błąd i tym samym bieg zawodnika dobiegnie końca. Cała zabawa sprowadza się więc do prób bicia własnych i cudzych rekordów punktowych. To drugie możliwe jest dzięki regularnie uaktualnianym sieciowym rankingom, pozwalającym na porównanie własnych osiągnięć z wynikami reszty społeczności.

W Touchdown Hero do kontynuowania zabawy zachęca również to, że za sukcesy możemy odblokować wiele różnych kostiumów, od tych przypominających stroje oficjalnych drużyn aż po bardziej fantastyczne, jak np. uniform przypominający wdzianko Supermana. Wszystko to ukazano w ładnej grafice wykonanej w pełnej dużych pikseli stylistyce retro.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Touchdown Hero: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WP