Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch (PC)

Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch PC

Dodatek do znanej taktycznej gry akcji Tom Clancy's Rainbow Six rozszerzający jej standardowe możliwości pięć całkowicie nowych misji oraz szereg udoskonaleń i usprawnień.

To jest dodatek do gry Tom Clancy's Rainbow Six.

Akcji | FPP | TPP | terroryzm | współczesne konflikty | taktyczne | strzelanki

PC Windows
Okładka Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch (PC)

producent: Red Storm

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18stycznia1999

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch do dodatek do znanej taktycznej gry akcji Tom Clancy's Rainbow Six rozszerzający jej standardowe możliwości o pięć całkowicie nowych misji umiejscowionych w słynnych, rozrzuconych po całym świecie miejscach, jak: Taj Mahal, Big Ben, Zakazane miasto w Chinach oraz w ściśle tajna Rosyjska baza wojskowa. Wszędzie tam dowodząc elitarnym międzynarodowym oddziałem antyterrorystycznym stawimy czoło różnym zbirom prowadzonym przez udoskonalone (w stosunku do pierwowzoru) komputerowe AI.

Twórcy rozszerzyli arsenał broni i wyposażenia jakie możemy używać o między innymi: pistolet Desert Eagle, karabiny HKG36K i HKG3A3 oraz dodali nowych członków oddziału: Homer Johnston, Louis Loiselle, Eddie Price i Dieter Weber. Nie zapomniano też o miłośnikach rozgrywki wieloosobowej dla których przygotowano kilka nowych trybów gry, tj.: Assassin, Scatter Assassination, Scatter, oraz Team Terrorist Hunt.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1CD

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 266Mhz
  • 32MB RAM
  • akcelerator 3D
Ubisoft dołącza do Steama

wiadomość2 kwietnia 2008

Firmy Ubisoft i Valve poinformowały, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługa Steam poszerzy się o znaczną ilość tytułów, których wydawcą jest francuski koncern.

Gra Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas oficjalnie zapowiedziana

wiadomość7 marca 2006

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne potwierdzenie informacji o pracach nad nową, piątą już odsłoną cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six. Produkt, który nosi podtytuł Vegas, został wczoraj zapowiedziany przez koncern UbiSoft.

Gra Rainbow Six 4 oficjalnie potwierdzona!
Gra Rainbow Six 4 oficjalnie potwierdzona!

wiadomość1 grudnia 2004

W dniu wczorajszym bardzo niepewnie odnieśliśmy się do tematu rzekomej zapowiedzi nowej gry z popularnej serii Tom Clancy’s Rainbow Six. Okazało się, że nie było ku temu podstaw. Dzisiaj wiadomo już, że czwarta odsłona programu rzeczywiście powstanie o czym poinformował nas w oficjalnym oświadczeniu koncern Ubisoft.

Rainbow Six trafi na ekrany kin

wiadomość4 czerwca 2004

Okazuje się, że film Spy Hunter nie jest jedyną produkcją, której wyreżyserowanie rozważa słynny twórca filmów akcji, John Woo. Jak podaje magazyn Variety, jego koncern o nazwie Tiger Hill planuje wziąć w obroty także inny program doskonale znany fanom gier komputerowych – Rainbow Six.

Rainbow Six: Edycja Kolekcjonerska - niedługo w sklepach

wiadomość22 marca 2002

Firma Play-It poinformowała, że już za kilka dni wyda specjalną edycję kolekcjonerską serii Rainbow Six. W sumie zestaw będzie zajmował sześć płyt CD, a jego cena wyniesie 129 PLN.