Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOX
Okładka Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow (XBOX)

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow XBOX

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow jest rozszerzeniem do stworzonej przez deweloperów z koncernu Ubisoft gry Tom Clancy's Rainbow Six 3.

To jest dodatek do gry Tom Clancy's Rainbow Six 3.

Akcji | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox
Okładka Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow (XBOX)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji XBOX:

4sierpnia2004

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Black Arrow to samodzielny dodatek do taktycznej strzelaniny, stworzonej przez firmę UbiSoft. Tak, jak w podstawowej wersji, bardzo istotna jest tutaj zabawa przy wykorzystaniu Xbox Live.

Niezależnie od tego, najważniejszym trybem zabawy pozostał singleplayer. To właśnie w nim, bierzemy udział w nowej kampanii. Dochodzi do kilku prób porwania naukowców zajmujących się telemetrią i budową rakiet, jak się okazuje stoi za nimi międzynarodowa organizacja, która próbuje wywołać konflikt w okolicach Morza Czarnego. Team Rainbow wkracza do akcji, by w ręce żądnych władzy i pieniędzy z ropy naftowej szefów stowarzyszenia nie wpadła broń masowego rażenia, która doprowadzi do wyniszczającego konfliktu.

Ulepszeniu, w stosunku do pierwotnej wersji, uległa sztuczna inteligencja naszych przeciwników. Wzywają oni teraz posiłki, używają zakładników jako żywych tarcz. Poza tym wyposażeni są w całą masę broni, jak choćby granaty i wyrzutnie typu RPG.

Black Arrow to pierwsza produkcja, która obsługuje funkcje Xbox Live w wersji 3.0. Dzięki temu możemy brać udział w turniejach i pojedynkach urządzanych przez innych graczy, wysyłać w trakcie zabawy wiadomości przy użyciu MSN Messager. Nowością jest obsługa klanów, dzięki której gromadzić można statystyki zespołu czy organizować drużynowe potyczki.

Możliwość ustalenia taktyki przed sieciowym pojedynkiem przydaje się przy nowych rodzajach gry. Lone Rush to zabawa, podczas której musimy wykonać powierzone cele, przed upływem czasu. Total Conquest to drużynowe walki o zdobycie określonych punktów na mapie. Ostatnią nowością jest Retrieval, pod czas którego zespoły muszą dotrzeć do centrum i zabrać, a następnie bezpiecznie odstawić do swojej bazy, specjalny obiekt.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Gry podobne do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow

Klasyfikacja PEGI Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow

Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live!
Plotki o nowych grach z serii Rainbow Six oraz Ghost Recon

wiadomość8 stycznia 2009

Serwis Computer and Video Games wszedł w posiadanie nowych informacji na temat dwóch serii wchodzących w skład marki Tom Clancy. Chodzi oczywiście o następne odsłony Rainbow Six oraz Ghost Recon, które, jeśli wierzyć informatorom, miałyby zostać oficjalnie zapowiedziane w przeciągu kilku kolejnych tygodni.

Nowe Rainbow Six na 360-tkę szóstego marca?

wiadomość23 lutego 2006

Takie „kampanie reklamowe” lubię. Konkretne, bez zakładania tajemniczych stron i kamuflowania nowych projektów, jak to w przypadku niektórych gier bywa. Pracownicy korporacji UbiSoft umieścili na oficjalnej witrynie cyklu taktycznych gier akcji Tom Clancy's Rainbow Six zegar odliczający czas do swojej kolejnej, wielkiej zapowiedzi. Czego należy się spodziewać?

Dodatkowe mapy do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow dla posiadaczy Xbox Live

wiadomość3 listopada 2004

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, koncern UbiSoft opublikował w dniu wczorajszym dodatkowe mapy do gry Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Black Arrow, które za niewielką opłatą może pobrać każdy posiadacz konsoli Xbox Live.