Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczne3DS
Okładka Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars (3DS)

Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars 3DS

Tom Clancy;s Ghos Recon: Shadow Wars to sygnowana nazwiskiem znanego pisarza strategia turowa wyprodukowana przez koncern Ubisoft. Gracz wciela się w rolę dowódcy oddziału antyterrorystycznego wysyłanego z niebezpiecznymi misjami w różne zakątki globu.

Strategiczne | turowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars (3DS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

25marca2011

7kwietnia2011

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars to strategia turowa, osadzona w uniwersum wykreowanym przez Toma Clancy’ego. Wyprodukowała ją francuska firma Ubisoft.

W Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars gracz wciela się w dowódcę oddziału antyterrostycznego i bierze udział w misjach, rozsianych po całym globie. Akcja obserwowana jest z rzutu izometrycznego, zapewniającego możliwość sprawniejszego zarządzania drużyną.

W grze obok kampanii dla pojedynczego gracza, znalazł się także tryb wieloosobowy, a jedną z opcji zabawy jest w jego przypadku emocjonujący pojedynek toczony pomiędzy dwoma użytkownikami Nintendo 3DS.

Produkcja oferuje trójwymiarową oprawę graficzną wykonaną w stylu cel-shading, która robi użytek z technologii 3D. Kontrolowanie członków drużyny odbywa się przede wszystkim za pośrednictwem ekranu dotykowego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Oczekiwania czytelników: 8.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199,90 PLN

Gry podobne do Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars

Klasyfikacja PEGI Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Ujawniono przeglądarkową turówkę Ghost Recon Commander
Ujawniono przeglądarkową turówkę Ghost Recon Commander

wiadomość4 kwietnia 2012

Firma Ubisoft coraz mocniej inwestuje w gry społecznościowe. Najnowszym tego przykładem jest właśnie zapowiedziane Ghost Recon Commander. W przeciwieństwie do większość produkcji facebookowych, ta ma szanse zainteresować również tradycyjnych graczy pecetowych.

Nintendo 3DS - pierwszy pokaz w Polsce

wiadomość23 lutego 2011

Przedwczoraj w Warszawie firma Stadlbauer – oficjalny dystrybutor sprzętu Nintendo w Polsce – zorganizowała konferencję prasową, podczas której potwierdzona została data premiery nowej konsolki przenośnej oraz lista tytułów startowych dostępnych w naszym kraju. Dziennikarze natomiast mogli sprawdzić 3DSa w akcji.

W które gry zagramy w dniu debiutu Nintendo 3DS?

wiadomość8 lutego 2011

Koncern Nintendo ujawnił oficjalną listę tytułów startowych, które trafią na półki europejskich sklepów w dniu premiery konsoli Nintendo 3DS (przypadającej na 25 marca).

Ghost Recon na 3DS-a przypomina serię Advance Wars
Ghost Recon na 3DS-a przypomina serię Advance Wars

wiadomość25 stycznia 2011

Na ujawnionej przed kilkoma dniami liście tytułów mających towarzyszyć premierze konsoli 3DS w Europie znalazła się między innymi gra taktyczna Tom Clancy’s Ghost Recon: Shadow Wars. O ile jednak wcześniej nie znaliśmy na jej temat zbyt wielu szczegółów, tak teraz rąbka tajemnicy uchylił jeden z jej twórców.