Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Titanfall: Assault (AND)
OkładkaTitanfall: Assault (AND)

Titanfall: Assault

Titanfall: Assault to mobilna strategia bitewna z potyczkami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym, stanowiąca spin-off znanego z platform stacjonarnych cyklu pierwszoosobowych strzelanek Titanfall. Produkcję opracowało studio Particle City, a wydała firma Nexon.

Strategiczne | science fiction | RTS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Titanfall: Assault Premiera

10sie2017

AND iOS

producent: Particle City wydawca: Nexon Strona oficjalna

Gry podobne do Titanfall: Assault

Clash Royale

Call of Duty: Siege

Boom Beach

Titanfall: Assault to wydana na system AND i iOS mobilna strategia czasu rzeczywistego, nastawiona na potyczki sieciowe. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Particle City. Jest to projekt poboczny w stosunku do znanego z pecetów i konsol cyklu pierwszoosobowych strzelanek autorstwa studia Respawn Entertainment.

Fabuła

Gra przenosi nas do uniwersum znanego z głównego cyklu Titanfall. Akcja toczy się więc w odległej przyszłości, w czasach, gdy ludzkość skolonizowała niezliczone obce systemy planetarne. Produkcja opowiada o konfliktach toczonych na granicznych terenach zajmowanego przez ludzi terytorium galaktyki, gdzie w potyczkach wykorzystuje się wielkie maszyny kroczące, określane mianem Tytanów.

Produkcja nastawiona jest na potyczki sieciowe, więc nie posiada klasycznej warstwy fabularnej. Fani konsolowych i pecetowych odsłon marek rozpoznają jednak wiele maszyn, pilotów oraz lokacji.

Mechanika

Wydane na system AND i iOS Titanfall: Assault jest strategią czasu rzeczywistego, koncentrującą się na sieciowych bitwach, w ramach których dowodzimy niewielkimi oddziałami. Zadaniem graczy jest zniszczenie bazy drugiej strony. Autorzy przygotowali zestaw różnorodnych map oraz bogatą galerię pilotów i mechów/Tytanów. Wśród dostępnych maszyn znajdziemy zarówno modele z Titanfall 2, jak i sporo nowych, opracowanych specjalnie z myślą o mobilnej odsłonie marki.

Te klasyczne strategiczne mechanizmy zostały wzbogacone elementami z karcianek. Podczas zabawy wykorzystujemy talię, służącą do przywoływania na pole bitewne jednostek oraz aktywację pomocnych efektów specjalnych. Nie zabrakło także systemu rozwoju, pozwalającego ulepszać statystyki mechów i pilotów.

Kwestie techniczne

Gra oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, wykonaną w lekko kreskówkowej stylistyce, w której bitwy ukazywane są z perspektywy izometrycznej.

Ostatnia modyfikacja 22 sierpnia 2017

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Titanfall: Assault: 12+

Titanfall: Assault Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND