Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Theatre of War: Mission Pack 1 (PC)

Theatre of War: Mission Pack 1 PC

Dodatek do złożonej, drugowojennej strategii - Theatre of War. Wzbogaca grę o dwie nowe kampanie i cztery nowe mapy do rozgrywek multipaler.

Strategiczne | II wojna światowa | RTS

PC Windows
Okładka Theatre of War: Mission Pack 1 (PC)

producent: Maddox Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21stycznia2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Theatre of War Mission Pack jest, jak sama nazwa wskazuje, pakietem dodatkowych misji do bardzo złożonej gry strategicznej przygotowanej przez firmę Maddox Games (autorzy cyklu IL-2 Sturmovik). Omawiana produkcja ponownie przenosi nas w realia drugiej Wojny Światowej. Oczywiście tak samo jak w przypadku podstawki rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, a nasze zadanie ogranicza się wyłącznie do rozsądnego zarządzania przydzielonymi na początku misji jednostkami.

Wraz z zainstalowaniem Mission Pack otrzymujemy dostęp do dwóch zupełnie nowych kampanii dla jednego gracza - Liberation of Belorussia i Strategic Breakthrough, składających się łącznie z ośmiu misji. W pierwszej z wymienionych bierzemy udział w walkach z czerwca 1944 roku o wyzwolenie Białorusi. W drugiej natomiast musimy pomóc Francuzom przetrwać niemiecką ofensywę z czerwca 1940 roku. Ponadto twórcy przygotowali także cztery zupełnie nowe mapy do trybu multipaler, oczywiście umiejscowione na terenie Europy.

Dodatkowo na płycie z Mission Pack znalazła się również olbrzymia, ważąca aż 1 GB łata (tak zwany Uber-patch), która oprócz szeregu usprawnień wprowadza także kolejną dużą kampanię - Battle for Moscow oraz tak zwany Random Battle Generator i edytor do tworzenia własnych map.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 5,6 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Gry podobne do Theatre of War: Mission Pack 1

Wymagania wiekowe Theatre of War: Mission Pack 1

12+

Wymagania sprzętowe Theatre of War: Mission Pack 1

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP
Theatre of War 2: Kursk 1943 zapowiedziane
Theatre of War 2: Kursk 1943 zapowiedziane

wiadomość4 sierpnia 2009

II Wojna Światowa od lat jest wdzięcznym tematem dla twórców gier komputerowych. Tym razem na ekrany monitorów zostanie przeniesiona kolejna batalia z tego okresu historii – bitwa na Łuku Kurskim. Strategię przedstawiającą trwającą blisko półtora miesiąca potyczkę przygotuje 1C Company w ramach serii Theatre of War 2.