Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka The Settlers: Heritage of Kings - Legends (PC)

The Settlers: Dziedzictwo Królów - Legendy PC

The Settlers: Heritage of Kings - Legends

Drugie oficjalne rozszerzenie do piątej odsłony serii The Settlers. Oddaje ono w ręce fanów cyklu cztery nowe kampanie składające się w sumie z 17 misji. Każda z nich posiada własną fabułę związaną z herosami świata osadników.

To jest dodatek do gry The Settlers: Dziedzictwo Królów.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka The Settlers: Heritage of Kings - Legends (PC)

producent: Blue Byte GmbH

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: CDP

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1września2005

9marca2006

pudełko PL

Heritage of Kings – Legend to drugie oficjalne rozszerzenie do piątej odsłony serii The Settlers. Oddaje ono w ręce fanów cyklu cztery nowe kampanie, na które składa się w sumie 17 scenariuszy. Każda posiada własną fabułę związaną z herosami świata osadników - przykładowo w jednej z nich z pomocą rycerzy króla Dario musimy obronić nasze ziemie przed dzikimi barbarzyńcami i ich groźnymi, wygłodniałymi wilkami, a w innej mamy możliwość poprowadzenia sił niegodziwego Kerberosa przeciwko sprzymierzeńcom Dario. W sumie twórcy gwarantują około 30 godzin pasjonującej rozrywki. Ponadto autorzy opracowali kilkanaście nowych map przeznaczonych do potyczek jedno i wieloosobowych, przy czym osiem z nich dopuszczono do pojedynków zaliczanych do oficjalnego rankingu sieciowego. Premierowe scenariusze poszerzyły asortyment krajobrazów w jakich rozgrywają się nasze ekonomiczne i militarne zmagania o tereny nadmorskie, gdzie niejednokrotnie napotykamy na groble, wydmy, klify czy też latarnie morskie. Wraz z tym rozszerzeniem otrzymujemy też unowocześniony edytor map, znany już z poprzedniego addonu zatytułowanego Nebula Realm.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 197 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Settlers: Dziedzictwo Królów - Legendy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Settlers: Dziedzictwo Królów - Legendy

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, 32 MB akcelerator 3D (DirectX 9.0c), 600 MB HDD

20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!
20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!

wiadomość26 lipca 2013

Tylko do końca dnia czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers! Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia zgłoszonych dotychczas prac.

Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!
Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!

wiadomość5 lipca 2013

Z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers, wraz z twórcami tego cyklu zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie możecie zdobyć m. in. telefon Samsung Galaxy S4, tablet Asus Google Nexus 7 i prestiżową obecność w grze The Settlers Online!

The Settlers VI w 2007 roku

wiadomość10 października 2006

The Settlers dla Nintendo DS (premiera za około miesiąc) oraz The Settlers II: 10-lecie (polski debiut za szesnaście dni) dla PC to produkty, które niemiecka firma Blue Byte postanowiła zaserwować graczom z okazji dziesiątych urodzin swojej flagowej strategicznej serii. Nie są to jednak jedyne prezenty dla fanów, gdyż developerzy szykują jeszcze jedną grę spod znaku "Osadników".