Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOPC
Okładka The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard (PC)

The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard PC

Dodatek do gry MMORPG zatytułowanej The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, za którego stworzeniem stoi sprawujące pieczę nad marką studio Turbine Entertainment.

To jest dodatek do gry The Lord of the Rings Online.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | PvE | książki | Władca Pierścieni

PC Windows
Okładka The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27września2011

Rise of Isengard jest kolejnym płatnym rozszerzeniem do gry z gatunku MMO The Lord of the Rings Online. Dalszy ciąg przygód skupia się na postaci jednego z najbardziej znanych bohaterów Śródziemia, a mianowicie potężnym czarodzieju Sarumanie. Stara się on za wszelką cenę wejść w posiadanie Jedynego Pierścienia i tym samym próbuje powstrzymać drużynę dążącą do jego unicestwienia.

W trakcie zabawy gracz odwiedza nowe obszary, znane z trylogii Tolkiena. Śledząc przedstawione na kartach powieści wydarzenia przemierzamy krainę Dunland, Gap of Rohan oraz wieżę Orthank. Pierwsze z wymienionych terytoriów jest zamieszkane przez liczne wojownicze plemiona Dunlendingów. Najbardziej interesująco prezentuje się jednak siedziba Sarumana, czyli wspomniana wieża Orthank. To właśnie z tego miejsca zły czarodziej wydaje rozkazy swoim poplecznikom.

Bohaterowie mogą wybrać jedną z dwóch ścieżek wiodących do finałowej lokacji, dzięki czemu osoby posiadające drugą postać nie muszą się nudzić wykonując po raz kolejny te same zadania. Nasze decyzje wpływają również w pewnym stopniu na otoczenie.

W rozszerzeniu Rise of Isengard pojawiła się nowa instancja przeznaczona dla 24 graczy. Jej celem jest pokonanie jednego z najniebezpieczniejszych potworów Śródziemia. Potężny smok Draigoch stanowi nie lada wyzwanie nawet dla licznej grupy bohaterów. O jego możliwościach najlepiej świadczy rozmiar – to największa postać, która do tej pory pojawiła się w grze The Lord of the Rings Online.

Dodatek zwiększa maksymalny limit poziomu doświadczenia do 75. Obejmuje również szereg pomniejszych modyfikacji w postaci nowego ekwipunku, pakietu misji, zestawu tzw. „czynów” i innych. Zmieniono charakterystyki wszystkich dziewięciu klas postaci. Dużo większy nacisk położono na wielkość lokacji, czego przykładem jest obóz wojenny Walf’s Cleft.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 62 głosów czytelników.

Gry podobne do The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard

Klasyfikacja PEGI The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), Windows XP/Vista

The Lord of the Rings Online kończy 7 lat
The Lord of the Rings Online kończy 7 lat

wiadomość16 kwietnia 2014

W tym miesiącu mija siódma rocznica wydania The Lord of the Rings Online, udanego MMORPG-a w świecie Władcy Pierścieni. Z tej okazji studio Turbine Entertainment przygotowało dla fanów urodzinowe atrakcje oraz ujawniło swoje plany związane z dalszym rozwojem gry.

Rise of Isengard - dobra sprzedaż nowego dodatku do The Lord of the Rings Online
Rise of Isengard - dobra sprzedaż nowego dodatku do The Lord of the Rings Online

wiadomość28 września 2011

Najnowszy dodatek do gry MMO The Lord of the Rings Online zatytułowany Rise of Isengard cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Wczoraj odbyła sie jego premiera.

Rise of Isengard nowym dodatkiem do Lord of the Rings Online

wiadomość7 czerwca 2011

Przejście na darmowy model rozgrywki najwyraźniej służy produkcji MMO - Lord of The Rings Online. Graczy przybywa, publikowane są regularne poprawki, a teraz zapowiedziano kolejne rozszerzenie zatytułowane Rise of Isengard, które powinno trafić na serwery 27 września.