Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka The Amazing Eternals (PC)
OkładkaThe Amazing Eternals (PC)

The Amazing Eternals PC

Keystone

Opracowana przez doświadczoną ekipę studia Digital Extremes pierwszoosobowa strzelanina sieciowa z elementami karcianki, rozpowszechniana w modelu free-to-play.

Akcji | zagraj za darmo | FPS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Amazing Eternals Premiera PC

anulowana

producent: Digital Extremes wydawca: Digital Extremes Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Amazing Eternals

Team Fortress 2

Overwatch

Paladins: Champions of the Realm

The Amazing Eternals to kolejna produkcja założonego w 1993 roku studia Digital Extremes. Firma współpracowała z ekipą Epic Games przy serii Unreal, stworzyła The Darkness II oraz grę akcji Warframe, udostępnianą w modelu biznesowym free-to-play. Jest to więc deweloper doświadczony w gatunku FPS-ów, mający za sobą udaną przygodę z rynkiem darmowych tytułów. Opisywana gra również dostępna jest bez ponoszenia kosztów i w ogólnych założeniach przypomina Paladins: Champions of the Realm.

Fabuła

The Amazing Eternals na platformę PC opowiada o przygodach rozmaitych bohaterów, którzy przemierzają wieloświat, walcząc ze sobą o władzę. Wszystko to dzieje się za sprawą tajemniczej gry planszowej.

Mechanika

Studio Digital Extremes wzorowało się na takich produkcjach jak Team Fortress 2, Overwatch czy wspomniane wcześniej Paladins: Champions of the Realm. Jest to więc tak zwana „bohaterska strzelanka”, w której przejmujemy kontrolę nad herosami dysponującymi nadzwyczajnymi umiejętnościami. Tak samo jak w ostatnim z wymienionych tytułów, owe supermoce uzależnione są od posiadanych przez nas kart. Zdobywa się je w trakcie zabawy, tworząc talie. Dzięki nim podczas walki mamy dostęp do dodatkowych umiejętności czy też broni.

Tryb gry: multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 9.5 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Amazing Eternals: Odpowiednia dla każdego wieku.