Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2XBOX
Okładka Test Drive Off-Road: Wide Open (PS2)

Test Drive Off-Road: Wide Open

Dynamiczne i zarazem dość realistyczne wyścigi samochodowe, w których zasiadamy za kierownicą jednego z kilkudziesięciu licencjonowanych aut terenowych. Gra oferuje zróżnicowany wachlarz trybów rozgrywki.

Wyścigi | samochodowe | off-road | rajdy

Okładka Test Drive Off-Road: Wide Open (PS2)

data premiery gry:

24sie2001

PS2

14lis2001

XBOX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Test Drive Off-Road stworzyła firma Angel Studios, która zadebiutowała wcześniej grą Smmugler’s Run. Zastosowano ten sam engine, który jak się okazuje, doskonale sprawdza się w tego typu grach. Dzięki wykupionej licencji mamy możliwość zasiąść za kierownica autentycznych pojazdów, takich jak: Chevrolet, Dodge, Ford, Hummer, Jeep. Bardzo ciekawy jest przy tym tryb kariery, w którym możemy ulepszać wybrany przez nas samochód za zarobiona w wyścigach kasę. Poziom trudności jest niestety zbyt wysoki, i trzeba się nieźle namęczyć by przejść dalsze wyścigi. Często bez znalezienia skrótu nie ma co marzyć o wygranej.

Ścigamy się w trzech różnych sceneriach: Wielkim Kanionie, parku Yosemite i Hawajach. Grafika jest bardzo podobna do tej zaprezentowanej w Smuggler’s Run, czyli jest przyzwoicie, ale nic ponadto. Ogólnie gra ma arcadowy charakter, o żadnej symulacji nie może być mowy. Dźwiękowo jest przeciętnie, odgłosy wydawane przez samochody są niedopracowane.

W trybie multiplayer mamy możliwość zmierzyć się z przyjaciółmi na podzielonym ekranie, niestety tylko w dwie osoby.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Gry podobne do Test Drive Off-Road: Wide Open

Wymagania wiekowe Test Drive Off-Road: Wide Open

odpowiednia dla każdego wieku

Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum 2, Harry Potter) 15/07/10
Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum 2, Harry Potter) 15/07/10

wiadomość15 lipca 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj mówimy o reanimacji studia odpowiedzialnego za serię Test Drive, zmianach w drugim Batman: Arkham Asylum, nowych możliwościach Harry’ego Pottera, zwolnieniach w dwóch znanych studiach i nagrodach rozdanych na imprezie Develop 2010.

PS2
XBOX