Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka SWAT: Urban Justice (PC)
OkładkaSWAT: Urban Justice (PC)

SWAT: Urban Justice PC

SWAT: Urban Justice to taktyczna gra akcji autorstwa zespołu deweloperskiego firmy Sierra Studios. Gracz wciela się w dowódcę policyjnej jednostki LA SWAT Team, która otrzymuje zadanie stłumienia wojny gangów, ujęcia przestępców oraz przywrócenia spokoju na ulicach Los Angeles.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SWAT: Urban Justice Premiera PC

anulowana

producent: Sierra wydawca: Sierra Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

SWAT: Urban Justice to kolejna odsłona znanej serii firmy Sierra opowiadającej o działaniach jednostek SWAT. Jednak już na wstępie należy zaznaczyć, że nie należy nazywać tej gry SWAT 4, ponieważ jak twierdzi firma Sierra, jest to coś więcej. Urban Justice bazuje na poprzednich częściach serii, jednak wnosi dużo nowości i przede wszystkim nową koncepcję. Akcja nadal toczy się w Los Angeles, a gracz staje się dowódcą oddziału SWAT, a dokładniej LA SWAT Team, a nie jak dotychczas LAPD SWAT team. Oznacza to, że gra nie posiada licencji policji z Los Angeles. Jak twierdzą twórcy, jest to spowodowane chęcią zniesienia ograniczeń autentycznych oddziałów SWAT z Los Angeles. Dla przykładu, dzięki temu możemy używać specjalnych tarczy stosowanych przy zamieszkach ulicznych. Wcześniej nie było to możliwe, ponieważ jednostki SWAT ich nie używają. To samo dotyczy techniki i taktyki walki oraz kobiet, których w rzeczywistości nie ma w szeregach oddziałów SWAT, a w grze jak najbardziej są. Mimo tych zmian gra nadal jest bardzo realistyczna i w szczegółach oddaje każdy aspekt akcji antyterrorystycznych.

W roku 2006 rozpoczyna się krwawa wojna uliczna pomiędzy trzema gangami: Loco Riders, Krazy Boyz oraz Compton 187. Gracz zostaje poproszony o ujęcie przestępców i przywrócenie spokoju na ulicach. Do wykonania czeka szesnaście misji, w odróżnieniu od poprzednich części całkowicie liniowych. Ich cele są różne, m.in. ujęcie podejrzanego na ulicy w samochodzie oraz uwolnienie zakładnika; i toczą się one w rożnych autentycznych lokacjach Los Angeles, m.in. Olvera Street oraz Griffith Observatory. Do naszych rąk oddano pokaźny arsenał broni, karabinów (m.in. MP5, MP5SD, MP5K, MP5 PDW, UMP45, M4 RIS, H&K G3, H&K G36C, P90, Steyr Aug, M4A2, AK-47, AK-74U, AN94, Super 90) pistoletów (m.in. Glock 21, Glock 19, FN57, Colt 1911, M9, Beretta 93R, USP 40) oraz innych gadżetów, masek przeciwgazowych, gogli, hełmów, kamizelek kuloodpornych, granatów, itp. Postacie występujące w grze posiadają swoje charakterystyczne cechy osobowe, jak: odporność na ból, siła i szybkość poruszania się; a ich ciało zostało podzielone na 29 stref obrażeń. Całości obrazu SWAT: Urban Justice dopełnia zaawansowany trójwymiarowy engine graficzny (5,000 polygonów na każdą postać), rozbudowany tryb multiplayer, pozwalający na grę 24 osób w różnych trybach, m.in. deathmatch, team deathmatch, VIP protection, cooperative; oraz edytor pozwalający na tworzenie własnych map i scenariuszy.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 24  

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 104 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe SWAT: Urban Justice: 12+

SWAT: Urban Justice Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D