Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Superbike 2001 (PC)
OkładkaSuperbike 2001 (PC)

Superbike 2001 PC

Superbike 2001 jest trzecią grą z serii symulacji wyścigów motocyklowych autorstwa deweloperów z firmy Electronic Arts. Gracze mogą wcielić się w zawodników startujących w mistrzostwach świata formuły World Superbike Chamiponship w sezonie 2000.

Wyścigi

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Superbike 2001 Premiera PC

27września2000

pudełko PL

27listopada2000

producent: Milestone wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Jest to kontynuacja świetnych wyścigów motocyklowych Superbike 2000. Podstawową zmianą w stosunku do poprzedniczki jest implementacja całego sezonu rajdowych mistrzostw świata 2000 oraz związane z tym rozszerzenie listy torów wyścigowych trzy nowe w Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. Zwiększano liczbę występujących w rajdach motocykli, wśród których znajdują się takie maszyny jak Ducati 996, Honda RC45 i Kawasaki ZX-7RR. Ponadto w rajdach biorą udział wszyscy występujący w tym sezonie zawodnicy włączając w to najlepszych Carla Fogarty i Aarona Slighta. Jak na nową odsłonę serii przystało, autorzy maksymalnie unowocześnili trójwymiarową grafikę (dynamiczne oświetlenie, masa tekstur), doprowadzili niemal do granic rzeczywistości cały model fizyczny oraz udoskonalili i urozmaicili AI komputerowych oponentów, dzięki czemu każdy z nich preferuje inny, odmienny styl jazdy.

Program daje nam niesamowite możliwości konfigurowania osprzętu motocykli, doskonale symuluje dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe oraz posiada dobre opcje treningowe i rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem Internetu i sieci lokalnej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 – 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 272 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Superbike 2001: Odpowiednia dla każdego wieku.

Superbike 2001 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300 MHz
  • 64 MB RAM
  • akcelerator 3D