Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Moto Racer (PC)

Moto Racer PC

Moto Racer to pierwsza z serii motocyklowych gier wyścigowych autorstwa studia Delphine Software. Gracze mają okazję wziąć udział w emocjonujących zmaganiach motocyklistów na torach wyścigowych i trasach rajdów, dosiadając wiernie odwzorowanych wyczynowych jednośladów.

Wyścigi

PC Windows
Okładka Moto Racer (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15czerwca1997

15stycznia1999

pudełko PL

Pierwsze z serii wyścigów motocyklowych firmy Delphine Software umożliwiające uczestniczenie zarówno w szybkich wyścigach na torach jak i rajdach motokrosowych w terenie. Do dyspozycji mamy realistycznie wykonane modele, jak KTM SX 360 (wykonany całkowicie w 3D w 32 tys. kolorów), który dostępny jest w różnych odmianach z odmiennymi parametrami w zależności od wybranej trasy. Dokładnie oddano większość istotnych elementów, które widoczne są w czasie wyścigów. Opony zostawiają ślady w podłożu, widzimy jak pracuje zawieszenie przy zakrętach i hamowaniu, a także jak sypią się iskry przy szorowaniu metalu o nawierzchnię. Zachowanie motocyklistów również nie odbiega od rzeczywistości, gdzie bardzo ważne jest balansowanie ciałem w czasie wyścigów oraz utrzymywanie równowagi w rajdach motokrosowych.

Przygotowano osiem tras, z czego cztery do wyścigów motocyklowych i cztery do motokrosu. Szybkie wyścigi przebiegają po drogach umiejscowionych w malowniczych rejonach, jak pustynia, Monument Valley, Rockforest, czy kompleks wiaduktów i mostów, na których możemy rozwijać prędkości do 250 km/h. Zawody motokrosowe rozgrywają się w odpowiednio stworzonym terenie. Znalazła się tam skomplikowana trasa neolityczna, pustynna, ośnieżone trasy górskie oraz zwariowany wyścig po Wielkim Chińskim Murze. Dostępne są trzy tryby gry: trening, pojedynczy wyścig oraz mistrzostwa. Tryb multiplayer pozwala na rozgrywkę do ośmiu osób jednocześnie w sieci LAN.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 281 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 30 PLN

Wymagania wiekowe Moto Racer

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Moto Racer

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 233MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D + wykorzystuje joystick