Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Motocross Madness 2 (PC)

Motocross Madness 2 PC

Druga odsłona serii gier wyścigowych koncentrujących się na szalonych rajdach motocrossowych. Autorzy przygotowali tym razem ponad 40 różnych tras podzielonych na sześć typów: Baja, Freestyle, Enduro, Nationals, Supercross oraz Tag.

Wyścigi

PC Windows
Okładka Motocross Madness 2 (PC)

data premiery gry w wersji PC:

25maja2000

30grudnia2000

pudełko PL

Szalone rajdy motocrossowe powracają w nowej wersji. Jest to jedna z nielicznych gier z kategorii sportów motorowych, gdzie więcej czasu spędzamy w powietrzu niż na ziemi, a to dzięki efektownym skokom. Do pokonania mamy ponad 40 różnych tras podzielonych na sześć typów: Baja, Freestyle, Enduro, Nationals, Supercross oraz Tag, w tym ponad dwadzieścia, to autentycznie odwzorowane trasy motocrossowe. Wszelkie ewolucje wykonywać będziemy na dokładnie odtworzonych modelach rzeczywistych motocykli firm Honda, Yamaha czy KTM.

Wprowadzono nowy tryb kariery, w której za wygrane rajdy otrzymujemy większą ilość gotówki od sponsorów. Trójwymiarowa oprawa graficzna, fotorealistyczny teren z ponad 50 tys. obiektów, a jednocześnie łatwość prowadzenia motocykla niewątpliwie zachęca do gry nie tylko miłośników tego typu sportów. Dobrze sprawdza się również poprawiony i znacznie rozbudowany tryb multiplayer, umożliwiający sportową rywalizację ośmiu graczom jednocześnie za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 – 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 465 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 189 PLN

Gry podobne do Motocross Madness 2

Klasyfikacja PEGI Motocross Madness 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Wymagania sprzętowe Motocross Madness 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D + wykorzystuje joystick