Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Motocross Madness 2 (PC)
OkładkaMotocross Madness 2 (PC)

Motocross Madness 2 PC

Druga odsłona serii gier wyścigowych koncentrujących się na szalonych rajdach motocrossowych. Autorzy przygotowali tym razem ponad 40 różnych tras podzielonych na sześć typów: Baja, Freestyle, Enduro, Nationals, Supercross oraz Tag.

Wyścigi

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Motocross Madness 2 Premiera PC

25maja2000

pudełko PL

30grudnia2000

Gry podobne do Motocross Madness 2

FIM Speedway Grand Prix 15

Moto Racer

MX vs. ATV Unleashed

Szalone rajdy motocrossowe powracają w nowej wersji. Jest to jedna z nielicznych gier z kategorii sportów motorowych, gdzie więcej czasu spędzamy w powietrzu niż na ziemi, a to dzięki efektownym skokom. Do pokonania mamy ponad 40 różnych tras podzielonych na sześć typów: Baja, Freestyle, Enduro, Nationals, Supercross oraz Tag, w tym ponad dwadzieścia, to autentycznie odwzorowane trasy motocrossowe. Wszelkie ewolucje wykonywać będziemy na dokładnie odtworzonych modelach rzeczywistych motocykli firm Honda, Yamaha czy KTM.

Wprowadzono nowy tryb kariery, w której za wygrane rajdy otrzymujemy większą ilość gotówki od sponsorów. Trójwymiarowa oprawa graficzna, fotorealistyczny teren z ponad 50 tys. obiektów, a jednocześnie łatwość prowadzenia motocykla niewątpliwie zachęca do gry nie tylko miłośników tego typu sportów. Dobrze sprawdza się również poprawiony i znacznie rozbudowany tryb multiplayer, umożliwiający sportową rywalizację ośmiu graczom jednocześnie za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 – 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 467 głosów czytelników.

Motocross Madness 2 cena w dniu premiery: 189 PLN

Klasyfikacja PEGI Motocross Madness 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Motocross Madness 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D + wykorzystuje joystick