Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Submarine Titans (PC)
OkładkaSubmarine Titans (PC)

Submarine Titans PC

Submarine Titans jest strategią czasu rzeczywistego (RTS) wyprodukowaną przez studio Ellipse. Akcja gry osadzona została w przyszłości. W wyniku zderzenia Ziemi z kometą ludzkość musiała schronić się w głębinach morskich.

Strategiczne | RTS

Submarine Titans Premiera PC

28lipca2000

pudełko PL

28września2000

producent: Ellipse Studios wydawca: Strategy First wydawca PL: CODA Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Submarine Titans

StarCraft

Warcraft II: Tides of Darkness

Atrox

Submarine TITANS jest strategia czasu rzeczywistego osadzoną w podwodnym świecie. W XXII wieku olbrzymia kometa uderzyła w Ziemię, zmuszając ludzkość do zbudowania podwodnych baz. Razem z kometą przybyli również kosmici, którzy teraz toczą boje z ludźmi. W grze możemy objąć dowodzenie nad jedną z trzech frakcji: bojowymi Białymi Rekinami, specjalizującymi się w technologii Czarnymi Ośmiornicami lub przybyłymi z kosmosu Silikonami. Wybór kierowanej przez nas frakcji będzie miał duży wpływ na styl rozgrywki, ponieważ każda grupa posiada właściwe tylko sobie jednostki, technologie, mając w związku z tym mocne i słabe strony.

Submarine TITANS jest jedyną reprezentantką gier RTS, której akcja odbywa się wyłącznie pod wodą. Umiejscowienie rozgrywki wiąże się z aż pięcioma poziomami terenu, dzięki czemu gracz może chować się przed przeciwnikiem np. w kryjówkach skalnych. Kierując swoją frakcją, oprócz działań militarnych prowadzimy także badania rozwojowe, wynajdując własne technologie lub kradnąc je oponentowi.

Podwodna produkcja Ellipse Studios posiada rzadko spotykaną w swoim gatunku możliwość całkowitego programowania sztucznej inteligencji. System może samodzielnie rozegrać wszystkie misje, opierając swoją strategię na instrukcjach wprowadzonych przez gracza. Na płycie z Submarine TITANS znajdziemy szczegółową instrukcję objaśniającą, jak modyfikować AI obranej przez siebie frakcji.

Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, w Submarine TITANS znajdziemy także tryb multiplayer, pozwalający na jednoczesną rywalizację nawet 24 zawodników. Wśród udostępnionych opcji znajdują się klasyczne tryby, takie jak Deathmatch, Teamplay, Scenariusze, jak też możliwość obserwacji meczów rozgrywanych bez naszego udziału.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 482 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Submarine Titans: Odpowiednia dla każdego wieku.

Submarine Titans Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM