Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Stranger Things (RPG) (AND)

Stranger Things (RPG)

Gra RPG z elementami logicznymi, która oparta została na popularnym serialu Stranger Things wyprodukowanym przez serwis Netflix. Tytuł korzysta z technologii GPS i zachęca graczy do wychodzenia z telefonem na długie spacery, podczas których odkrywają oni tajemnice innego wymiaru.

RPG | science fiction | elementy logiczne | seriale TV | rzeczywistość rozszerzona

Okładka Stranger Things (RPG) (AND)

producent: Next Games

wydawca: Netflix

data premiery gry:

2020

iOS AND

Stranger Things to RPG z elementami logicznymi, przeznaczone na iOS i Androida, które oparto na licencji popularnego serialu Stranger Things wyprodukowanego przez serwis streamingowy Netflix. Deweloperem tytułu jest helsińskie studio Next Games, znane z mobilnych gier bazujących na serialu The Walking Dead. Warto zauważyć, że tytuł nie jest pierwszą adaptacją netfliksowego hitu, gdyż do graczy trafiły również Stranger Things: The Game and Stranger Things: The Game 3.

Gra Stranger Things adaptuje historię przedstawioną w trzech sezonach serialu i znajdziemy w niej wszystkich bohaterów znanych z małego ekranu. Produkcja korzysta z technologii GPS i jest zintegrowana z aplikacją Google Maps. Umożliwia to użytkownikom eksplorację innego wymiaru, tzw. Drugiej Strony (ang. Upside Down) w realnym świecie. Oprawa audiowizualna Stranger Things przywodzi na myśl klasyczne amerykańskie kreskówki wyświetlane w sobotnie poranki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Stranger Things (RPG)

Wymagania wiekowe Stranger Things (RPG)

12+

Nowa gra RPG oparta na Stranger Things w przyszłym roku
Nowa gra RPG oparta na Stranger Things w przyszłym roku

wiadomość12 czerwca 2019

Podczas panelu dyskusyjnego Netfliksa na targach E3 2019 zapowiedziano nową grę RPG opartą na serialu Stranger Things, a także opowiedziano nieco o już znanych nadchodzących adaptacjach innych produkcji serwisu.

iOS
AND