Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Star Trek: Fleet Command (iOS)
OkładkaStar Trek: Fleet Command (iOS)

Star Trek: Fleet Command

Rozbudowana gra strategiczna, przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych i udostępniona w modelu free-to-play (twórcy zarabiają na mikropłatnościach). Produkcja jest osadzona w znanym uniwersum science fiction Star Trek. Za opracowanie tytułu odpowiada firma Scopely.

Strategiczne | science fiction | zagraj za darmo | Star Trek | MMORTS | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Trek: Fleet Command Premiera

19wrz2018

AND

8paź2018

iOS

producent: Scopely wydawca: Scopely Strona oficjalna

Gry podobne do Star Trek: Fleet Command

This War of Mine

FTL: Faster Than Light

Fallout Shelter

Star Trek: Fleet Command to rozbudowana gra strategiczna, w której wcielamy się w dowódcę gwiezdnej bazy ulokowanej na obrzeżach cywilizacji. Akcja tej produkcji została osadzona w znanym z licznych filmów i seriali telewizyjnych uniwersum science fiction Star Trek. Za stworzenie tytułu odpowiada firma Scopely.

Fabuła

Federacja, Klingoni i Romulanie walczą o kontrolę nad kwadrantami Alfa i Beta. Odkryj starożytny sekret, który może na zawsze przechylić szalę wojny.

Mechanika

W Star Trek: Fleet Command naszym zadaniem jest budowanie i rozwijanie bazy gwiezdnej oraz floty gwiezdnych okrętów. Akcja rozgrywa się w sporej, sandboksowej galaktyce. Gra wymaga podejmowania wielu decyzji dotyczących m.in. ekonomii, technologii (rozwijamy konkretne wynalazki i usprawnienia dla statków), wyposażenia poszczególnych jednostek czy też załogi. Rekrutowani przez nas specjaliści posiadają różne charakterystyki i zdolności – właściwe ich wykorzystanie może być kluczem do sukcesu.

Mamy też możliwość prowadzenia dyplomacji i nawiązywania sojuszy z innymi graczami (a w ograniczonym zakresie także z siłami kontrolowanymi przez komputer – możemy sprzymierzyć się z którąś z frakcji wspomnianych powyżej). Dodatkowo produkcja umożliwia nam toczenie gwiezdnych bitew, w czasie których pełnimy rolę dowódcy, wydając rozkazy i kontrolując okręty biorące udział w walce.

Tryby gry

W Star Trek: Fleet Command możemy grać wyłącznie z innymi, w ramach sieciowego trybu wieloosobowego.

Kwestie techniczne

Star Trek: Fleet Command posiada dobrej jakości, trójwymiarową oprawę graficzną. Produkcja nie odbiega od standardów typowych dla gier mobilnych, jednak grafika jest wystarczająco zaawansowana, by dobrze oddawać charakterystyczny klimat kultowego uniwersum Star Trek – nie brakuje tu rozpoznawalnych ubiorów, postaci i miejsc.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Star Trek: Fleet Command: 12+

iOS
AND