Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka South Park Let's Go Tower Defense Play! (X360)

South Park Let's Go Tower Defense Play! X360

South Park Let's Go Tower Defense Play! to wyprodukowana przez studio Doublesix gra strategiczna w stylu "tower defense" z bohaterami popularnej kreskówki w rolach głównych.

Akcji | seriale animowane | humorystyczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka South Park Let's Go Tower Defense Play! (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

9października2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

South Park Let's Go Tower Defense Play! to strategiczna gra akcji, należąca do gatunku tower defense. Produkcję opracowało studio Doublesix, a wydawcą jest Microsoft. South Park Let's Go Tower Defense Play! trafiło do sprzedaży za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade.

Gracz wciela się tu w bohaterów animowanej serii South Park, wśród których prym wiedzie czwórka „rozkosznych”, ośmioletnich bohaterów – Stan, Kyle, Eric oraz wiecznie poszkodowany Kenny. Rozgrywka sprowadza się do uchronienia tytułowego miasteczka przed najazdem nieproszonych gości. Uczestnik zabawy dokonuje tego kontrolując wybrane postacie, rozstawiając na planszy urządzenia obronne, które obrzucają i obstrzeliwują pojawiających się falami przeciwników śnieżnymi kulami, a także budując umocnienia.

South Park Let's Go Tower Defense Play! pozwala toczyć rozgrywkę również w trybie wieloosobowym. W grę wchodzi tu lokalna kooperacja dla czterech graczy (na jednej konsoli), a także jej sieciowa wersja, uzupełniona o opcję rywalizacji w trybie Challenge.

Dla najbardziej wytrwałych graczy autorzy przygotowali szereg dodatków do odblokowania. Znalazło się wśród nich 80 nagrań video z bohaterami South Parka w rolach głównych, a także szereg specjalnych postaci, mogących wspomóc nas w walce z rywalem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do South Park Let's Go Tower Defense Play!

Klasyfikacja PEGI South Park Let's Go Tower Defense Play!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe South Park Let's Go Tower Defense Play!

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, GTA IV, Resident Evil 5) 6/10/09
Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, GTA IV, Resident Evil 5) 6/10/09

wiadomość6 października 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Lucidity od jutra w Xbox Live Arcade, zapowiedź nowej odsłony Rocket Knighta, Epic Mickey oficjalnie potwierdzone, Getaway 3 i Eight Days nie do końca martwe, data europejskiej premiery DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.