Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka South Park Let's Go Tower Defense Play! (X360)
OkładkaSouth Park Let's Go Tower Defense Play! (X360)

South Park Let's Go Tower Defense Play! X360

South Park Let's Go Tower Defense Play! to wyprodukowana przez studio Doublesix gra strategiczna w stylu "tower defense" z bohaterami popularnej kreskówki w rolach głównych.

Akcji | seriale animowane | humorystyczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

South Park Let's Go Tower Defense Play! Premiera X360

9października2009

producent: Doublesix wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do South Park Let's Go Tower Defense Play!

Dungeon Defenders

Ugly Americans: Apocalypsegeddon

Missile Command

South Park Let's Go Tower Defense Play! to strategiczna gra akcji, należąca do gatunku tower defense. Produkcję opracowało studio Doublesix, a wydawcą jest Microsoft. South Park Let's Go Tower Defense Play! trafiło do sprzedaży za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade.

Gracz wciela się tu w bohaterów animowanej serii South Park, wśród których prym wiedzie czwórka „rozkosznych”, ośmioletnich bohaterów – Stan, Kyle, Eric oraz wiecznie poszkodowany Kenny. Rozgrywka sprowadza się do uchronienia tytułowego miasteczka przed najazdem nieproszonych gości. Uczestnik zabawy dokonuje tego kontrolując wybrane postacie, rozstawiając na planszy urządzenia obronne, które obrzucają i obstrzeliwują pojawiających się falami przeciwników śnieżnymi kulami, a także budując umocnienia.

South Park Let's Go Tower Defense Play! pozwala toczyć rozgrywkę również w trybie wieloosobowym. W grę wchodzi tu lokalna kooperacja dla czterech graczy (na jednej konsoli), a także jej sieciowa wersja, uzupełniona o opcję rywalizacji w trybie Challenge.

Dla najbardziej wytrwałych graczy autorzy przygotowali szereg dodatków do odblokowania. Znalazło się wśród nich 80 nagrań video z bohaterami South Parka w rolach głównych, a także szereg specjalnych postaci, mogących wspomóc nas w walce z rywalem.

Ostatnia modyfikacja 13 października 2009

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI South Park Let's Go Tower Defense Play!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

South Park Let's Go Tower Defense Play! Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live