Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Boom Boom Rocket (X360)

Boom Boom Rocket X360

Boom Boom Rocket to gra muzyczna, w której głównym zadaniem gracza jest rytmiczne wystrzeliwanie sztucznych ogni (w takt odtwarzanej w tle muzyki).

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Boom Boom Rocket (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

11kwietnia2007

Boom Boom Rocket to gra muzyczna, przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli Xbox 360. Niniejszy tytuł udostępniono w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Ta niezwykle hipnotyczna gra w głównej mierze traktuje o wystrzeliwaniu sztucznych ogni w rytm dźwięków, wydobywających się z głośników. Pokaz fajerwerków odbywa się nad trójwymiarowym miastem wzdłuż dziesięciu muzycznych szlaków autorstwa Iana Livingstone’a. Każda melodia (remiks utworu klasycznego) posiada trzy poziomy trudności, dzięki czemu nawet nie wprawieni użytkownicy czerpią z zabawy sporo przyjemności.

Developerzy zaoferowali kilka sposobów na doskonałą rozrywkę. Tryb normalny skierowano do wszystkich użytkowników – pozwala on na zaaklimatyzowanie się wirtualnym mieście i opanowanie sterowania. Osoby pragnące większego wyzwania przechodzą do modułu, stawiającego przede wszystkim na szybkość rozgrywki. Nie zapomniano również o miłośnikach zabawy wieloosobowej.

Co więcej gracz ma sposobność do ustawienia własnej playlisty, wedle której wystrzeliwane są sztuczne ognie. Osiągając tytuł mistrza w poszczególnych levelach odblokowuje się nowe i bardziej spektakularne typy petard. Zaimplementowano także moduł bonusowy – zaliczenie go owocuje zdobyciem dodatkowych punktów, wliczanych do końcowej klasyfikacji. Uzyskane wyniki zamieścić można w globalnym rankingu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Boom Boom Rocket

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Boom Boom Rocket

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Boom Boom Rocket od dziś na XBLA
Boom Boom Rocket od dziś na XBLA

wiadomość11 kwietnia 2007

Od dzisiaj posiadacze konsoli Xbox 360 mogą pobrać za pośrednictwem Xbox Live Arcade grę Boom Boom Rocket, kolejną produkcję firmy Bizarre Creations, twórców Geometry Wars.

Nowa gra twórców Geometry Wars wkrótce na Xbox Live Arcade

wiadomość18 stycznia 2007

Kolejną produkcją twórców znakomicie przyjętej gry Geometry Wars, która trafi na serwery Xbox Live Arcade, będzie Boom Boom Rocket, tytuł określany mianem „gry muzycznej o hipnotyzującym rytmie”. Będzie to też pierwsza produkcja wydana przez Electronic Arts, która trafi na XBLA.