Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Every Extend Extra Extreme (X360)

Every Extend Extra Extreme X360

Every Extend Extra Extreme to naładowana akcją strzelanina w rytm elektryzującej muzyki, występująca również pod nazwą E4. Stanowi ona swoistą wariację na temat tytułu Every Extend Extra (E3).

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Every Extend Extra Extreme (X360)

producent: Q Entertainment

wydawca: Q Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

17października2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Every Extend Extra Extreme to naładowana akcją strzelanina w rytm elektryzującej muzyki, występująca również pod nazwą E4. Stanowi ona swoistą wariację na temat tytułu Every Extend Extra (E3), znanego posiadaczom PlayStation Portable. Niniejszą pozycję udostępniono posiadaczom konsoli Xbox 360 w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Zabawa ma miejsce w niezwykle kolorowym wirtualnym środowisku. Zadanie użytkownika polega na zestrzeleniu pojawiających się co rusz obiektów. Konto punktów zasila tym większa pula, im dłuższą reakcję łańcuchową się stwarza – jedna eksplozja pociąga za sobą kolejne. Pamiętać przy tym należy o precyzji i wyczuciu najlepszego momentu do oddania strzału. Na zaliczenie poszczególnych leveli wyznaczony jest określony limit czasu. Zwiększa się go poprzez wywoływanie kolejnych wybuchów.

Oczywiście nie zapomniano o miłośnikach potyczek w trybie multiplayer. Sprawdzają oni posiadane umiejętności w starciach z innymi zawodnikami online. Maja także sposobność do zamieszczania w globalnym rankingu rezultatów uzyskanych zarówno w zabawie w pojedynkę, jak i w module wieloosobowym. W zdobyciu lub utrzymaniu najlepszego wyniku tygodnia pomaga zaliczenie dwunastu wyzwań. Developerzy pozwolili użytkownikowi na włączenie w trakcie gry przygotowanej przez niego playlisty.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Klasyfikacja PEGI Every Extend Extra Extreme

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Every Extend Extra Extreme

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Every Extend Extra Extreme i Speedball 2: Brutal Deluxe od jutra w ofercie XBLA
Every Extend Extra Extreme i Speedball 2: Brutal Deluxe od jutra w ofercie XBLA

wiadomość16 października 2007

Microsoft ogłosił produkcje, o które rozszerzy się w najbliższą środę oferta Xbox Live Arcade. Wśród nich znajdziemy przygotowaną przez Q Entertainment Every Extend Extra Extreme (znaną także jako E4) oraz remake hitu z czasów Amigi – Speedball 2: Brutal Deluxe.

Q Entertainment ujawnia tytuł swojej kolejnej gry zmierzającej na konsolę Xbox 360
Q Entertainment ujawnia tytuł swojej kolejnej gry zmierzającej na konsolę Xbox 360

wiadomość7 marca 2007

Nie REZ, nie kolejna odsłona serii Lumines, a Every Extend Extra Extreme będzie kolejną grą studia Q Entertainment, która trafi do oferty usługi Xbox Live Arcade. Nie sprawdziły się zatem wczorajsze spekulacje, które w największym stopniu dotyczyły pierwszej z wymienionych pozycji.