Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Skyrama (WWW)
OkładkaSkyrama (WWW)

Skyrama WWW

Skyrama jest darmową grą z gatunku przeglądarkowych strategii ekonomicznych, w której gracze kierują rozwojem portu lotniczego. Deweloperzy z firmy Bigpoint inspirowali się klasycznymi „tycoonami” (np.

Strategiczne | ekonomiczne | samoloty | zagraj za darmo | przeglądarkowe strategiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Skyrama Premiera WWW

22września2011

pudełko PL

22września2011

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint wydawca PL: Bigpoint Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Skyrama

FarmVille

Farmerama

CityVille

Skyrama to propozycja zarówno dla miłośników wszelkiej maści maszyn latających, jak i zapalonych entuzjastów strategii ekonomicznych. Ekipa deweloperska z firmy Bigpoint postawiła sobie za zadanie połączyć elementy lotniczego „tycoona” z funkcjami społecznościowymi, typowymi dla przeglądarkowych gier MMO.

Zabawę w Skyrama gracze rozpoczynają mając do dyspozycji jedynie hangar oraz skromny skrawek pasa startowego. Ich zadaniem jest stworzenie pełnoprawnego międzynarodowego portu lotniczego oraz poprowadzenie własnych linii lotniczych.

Kluczem do sukcesu są rzecz jasna inwestycje w park maszyn transportowych i lotnisko, ale także obiekty w bliskim sąsiedztwie, np. stacje benzynowe, bary oraz hotele. Twórcy gry postawili na mnogość opcji umożliwiających indywidualizację wyglądu portu lotniczego i aeroplanów, w tym chociażby modyfikację kolorów i dekoracji. Urozmaiceniem w trakcie zabawy są różnego rodzaju misje zlecane przez system (codzienne lub związane z postępami w grze).

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych tytułów, rozgrywka multiplayer w Skyrama nie jest czymś obligatoryjnym. Wspólna zabawa ze znajomymi pomaga w rozwoju portu (np. zwiększając generowane dochody), jednak nie warunkuje postępów w grze.

Strona wizualna Skyrama utrzymana została w barwnej, kreskówkowej stylistyce. Wykonane w technologii flash animacje są estetyczne i przyciągają uwagę. Całość nie odbiega poziomem wykonania od takich produkcji jak Farmerama czy Cityville.

W grze występuje dodatkowy rodzaj waluty, która pozwala na korzystanie rozmaitych udogodnień i specjalnych przedmiotów. „Airusy” są trudne do zdobycia w trakcie rozgrywki, można je jednak kupić za realne pieniądze.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Skyrama: Odpowiednia dla każdego wieku.