Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka SIN (PC)

SIN PC

SIN to gra akcji FPS w której wcielamy się w postać pułkownika John’a R. Blade’a i stajemy przed zadaniem powstrzymania przedsiębiorstwa SIN-TEK oraz szalonej Elexis Sinclaire przed rozprowadzaniem narkotyku zmieniającego ludzkie DNA.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | strzelanki

PC Windows
Okładka SIN (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26listopada1998

12stycznia1999

pudełko PL

SIN to gra akcji FPS w której gracze wcielają się w postać pułkownika John’a R. Blade’a, szefa dobrze prosperującej agencji ochrony we Freeport. Otrzymuje on niezwykle ważne zadanie, którego celem jest powstrzymanie dystrybucji narkotyku zmieniającego ludzkie DNA. Narkotyk ten produkowany jest przez przedsiębiorstwo SIN-TEK, a osobą bezpośrednio odpowiedzialną za jego powstanie jest szalona Elexis Sinclaire.

Stoi przed nami długa droga, pełna niebezpiecznych miejsc, opuszczonych budynków i tajnych laboratoriów, w których stawimy czoła zastępom mutantów, zwariowanych biochemików i groźnych morderców. W naszej wędrówce pomogą nam oczywiście różne śmiercionośne zabawki, między innymi: karabiny snajperskie, zdalnie sterowane ładunki wybuchowe i różnego typu broń eksperymentalna.

  • 24 zajmujące poziomy składające się na 6 misji.
  • Trójwymiarowa grafika, wiele efektów specjalnych, system graficzny znany z gry Quake II.
  • Cała gama uzbrojenia i wyposażenia dodatkowego.
  • Interaktywny świat gry, możliwość używania terminali komputerowych, oglądania obrazu z kamer przemysłowych, używania ciężkich maszyn, itp.
  • Cała armia przeciwników, różnych mutantów, najemników, itp.
  • Opcja rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 163 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 70 PLN

Gry podobne do SIN

Klasyfikacja PEGI SIN

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe SIN

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
SiN - 3D Realms zapowiada remake kultowej strzelanki
SiN - 3D Realms zapowiada remake kultowej strzelanki

wiadomość24 marca 2020

Firma 3D Realms ogłosiła, że powstaje remake gry SiN, czyli FPS-a z 1998 roku autorstwa studia Ritual Entertainment. Nad nową wersją pracuje zespół Nightdive.

Twórcy cyklu SiN będą pracować dla firmy MumboJumbo

wiadomość25 stycznia 2007

Studio Ritual Entertainment, które fanom elektronicznej rozrywki powinno być znane z serii SiN, nie jest już niezależnym producentem gier komputerowych. Z opublikowanego wczoraj oświadczenia prasowego wynika, że firma pod kierownictwem Kena Harwarda została kupiona przez MumboJumbo.

SiN: Episodes (jednak) opóźnione
SiN: Episodes (jednak) opóźnione

wiadomość17 grudnia 2005

Jak można wyczytać na oficjalnej stronie „odcinkowej” kontynuacji gry SiN z 1998 roku, zatytułowanej SiN: Episodes, przypuszczalna data premiery tejże produkcji przesunięta została z pierwotnie podawanego końca 2005 roku, na początek roku 2006.

SiN Multiplayer będzie dostępny dzięki usłudze Steam
SiN Multiplayer będzie dostępny dzięki usłudze Steam

wiadomość22 listopada 2005

Do tej pory wszystko wskazywało na to, że SiN Episodes – następca pierwszoosobowej strzelaniny z 1998 roku – nie umożliwi graczom potyczek w trybie multiplayer. Ostatnie doniesienia z obozu Ritual Entertainment wskazują jednak, że taki wariant rozgrywki jest brany pod uwagę, tyle, że osobno. Mało tego, przedstawiciele firmy są już po jego pierwszych testach.

SiN w odcinkach grubo poniżej 20 dolarów

wiadomość3 sierpnia 2005

Niecały miesiąc minął od oficjalnej zapowiedzi sequela (a w zasadzie serii sequeli) SiN o podtytule Episodes, a w Internecie można znaleźć już całą masę wszelkich "za i przeciw" generowanych zarówno przez przeciwników jak i fanów gry. Podgrzewając jeszcze bardziej tę atmosferę przedstawiciele developera SiN Episodes stwierdzili, iż pierwsza jego część będzie kosztować grubo poniżej 19.99 USD.