Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneSwitchXONEPS4
Okładka Scribblenauts Mega Pack (Switch)

Scribblenauts Mega Pack

Kompilacja dwóch gier z serii Scribblenauts, czyli Scribblenauts Unlimited oraz Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure, które wzbogacono o dodatkowe elementy.

Logiczne | 2D | pakiet | elementy przygodowe | na 2 osoby | kooperacja | słowne

Okładka Scribblenauts Mega Pack (Switch)

data premiery gry:

18wrz2018

PS4 XONE Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Scribblenauts Mega Pack to kompilacja dwóch gier z serii Scribblenauts, czyli Scribblenauts Unlimited oraz Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure. Pozycja została opracowana przez studio 5TH Cell, a jej wydaniem zajęła się firma Warner Bros. Interactive Entertainment.

Fabuła

W Scribblenauts Unlimited trafiamy do fantastycznego świata zmagającego się z rozmaitymi problemami. W trakcie zabawy wcielamy się w Maxwella, który stawia czoła komplikacjom, korzystając z magicznego notesu pozwalającego mu tworzyć różne przydatne rzeczy. W Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure Maxwell i jego siostra Lily trafiają natomiast do komiksowego uniwersum DC, gdzie współpracując z superbohaterami pokroju Batmana i Supermana, muszą rozprawić się ze złoczyńcami, na czele z Sinestro, Lexem Luthorem oraz Jokerem.

Mechanika

Produkcje wchodzące w skład zestawu Scribblenauts Mega Pack to gry logiczne wzbogacone o elementy platformówek. Obserwując akcję z boku, przemierzamy barwne poziomy i rozwiązujemy pomysłowe zagadki wymagające przywoływania określonych przedmiotów i postaci, które dobieramy z niezwykle bogatej bazy.

Kwestie techniczne

Produkcje tworzące kompilację Scribblenauts Mega Pack posiadają ładną, dwuwymiarową grafikę utrzymaną w kreskówkowej stylistyce.

Pozostałe

Pracując nad opisywanym zestawem, autorzy wzbogacili Scribblenauts Unlimited o dwa bonusowe etapy, funkcję dzielenia się z innymi graczami stworzonymi przez siebie przedmiotami oraz bardziej intuicyjny sposób obsługi notesu; poza tym poprawiono tryb multiplayer. Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure wzbogacono z kolei o setki nowych postaci, obiektów i kostiumów czekających na przywołanie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Scribblenauts Mega Pack

Klasyfikacja PEGI Scribblenauts Mega Pack

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
XONE
Switch