Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiX360
Okładka Scrap Metal (X360)
OkładkaScrap Metal (X360)

Scrap Metal X360

Scrap Metal to zręcznościowe wyścigu samochodowe autorstwa studia Slick Entertainment. Gra wzorowana jest na klasycznych produkcjach tego gatunku z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Gracze sterują autami obserwując akcję w rzucie izometrycznym.

Wyścigi | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Scrap Metal Premiera X360

10marca2010

producent: Slick Entertainment wydawca: Slick Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Scrap Metal

Test Drive Unlimited

Little Racers

Full Auto

Scrap Metal to zwariowane wyścigi, w których akcję obserwujemy z lotu ptaka. Produkcja, nawiązująca do klasycznych przedstawicieli gatunku w stylu Death Rally, została opracowana przez niezależne studio Slick Entertainment, znane z bardzo udanej gry N+.

Scrap Metal ma ambicję przypomnieć graczom nieco zapomniany gatunek gier wyścigowych ukazujących akcję w rzucie izometrycznym lub z góry. Tytuł został wykonany w rozdzielczości HD i przy wykorzystaniu zaawansowanego silnika fizycznego. Jednocześnie autorzy odwołują się do klasycznego, szybkiego i bardzo zręcznościowego modelu rozgrywki, skupiającego się przede wszystkim na dobrej, dynamicznej zabawie.

Na potrzeby gry przygotowano mnóstwo zróżnicowanych map, podzielonych na trasy przełajowe i asfaltowe. Gracze mogą kolekcjonować różne samochody oraz modyfikować ich wygląd i parametry (np. przyspieszenie, siłę ognia). Podczas wyścigów znajdujemy wiele dodatkowych bonusów i wykorzystujemy potężne bronie oraz przyspieszające nitro. Urozmaiceniem są misje, podzielone na kilka typów (Track-racing, VIP, Rampage, Takedown) oraz szczególnie trudne trasy.

Tytuł posiada przyzwoitą, trójwymiarową oprawę wizualną. Twórcy zastosowali wiele efektów, więc trasy i samochody wyglądają przyjemnie, jednocześnie przypominając klasycznych przedstawicieli gatunku. Scrap Metal oferuje również wsparcie dla trybu rozgrywki wieloosobowej, zarówno na jednej konsoli, jak i przez Internet.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Scrap Metal

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Scrap Metal Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live