Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka Satellite Command (AND)

Satellite Command

Mobilna gra strategiczno-symulacyjna, będąca debiutancką produkcją studia Stromtide Limited, powstałą we współpracy z ekspertami w dziedzinie kosmonautyki. W Satellite Command naszym zadaniem jest zarządzanie siecią satelitów krążących wokół Ziemi.

Symulacje | symulator kosmiczny | kosmiczne | elementy strategiczne

Okładka Satellite Command (AND)

data premiery gry:

22cze2016

AND iOS

Satellite Command na platformę AND i iOS to pierwsza produkcja stworzona przez studio Stormtide Limited, założone w 2015 roku. Jest to ciekawa gra symulacyjno-strategiczna, przypominająca nieco Kerbal Space Program. Produkcja powstała przy współpracy z ekspertami z dziedziny astronautyki.

Mechanika

W Satellite Command celem rozgrywki jest zarządzanie siecią satelitów krążących wokół Ziemi. Deweloperzy przygotowali około 150 misji, w których mamy do wykonania określone cele. Problem w tym, że nie dysponujemy nieograniczonymi zasobami, a popełniane błędy są srogo karane, gdyż w grze zastosowano system permanentnej śmierci. Do naszych zadań należy przede wszystkich ustalanie parametrów poszczególnych satelitów, których łącznie możemy wysłać w kosmos sześć sztuk. Dobieramy ich przeznaczenie, nadajemy nazwę, wykupujemy potrzebne ulepszenia (np. baterię o większej pojemności), a następnie wyznaczamy orbitę, po której będzie krążyć maszyna. Wszystko należy skrupulatnie zaplanować, by nie doszło np. do kosmicznego wypadku.

Zabawę urozmaica system progresji, zdobywane za wykonywanie wyznaczonych zadań osiągnięcia czy też listy rankingowe, pozwalające w korespondencyjny sposób konkurować z graczami z całego świata.

Kwestie techniczne

Satellite Command na platformę AND i iOS zostało stworzone przy użyciu technologii Unreal Engine 4, znanej z takich produkcji jak Unreal Tournament, Final Fantasy VII Remake czy też Tekken 7. Silnik pozwolił uzyskać wysokiej jakości trójwymiarową oprawę graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Satellite Command

Wymagania wiekowe Satellite Command

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Satellite Command

Android

Android

Wymagania sprzętowe: Tablety

Apple iOS

Apple iOS

Wymagania sprzętowe: iPad

Zadebiutowało Satellite Command, czyli symulator zarządzania satelitami w stylu Kerbal Space Program
Zadebiutowało Satellite Command, czyli symulator zarządzania satelitami w stylu Kerbal Space Program

wiadomość27 czerwca 2016

Studio Stormtide Limited wypuściło grę Satellite Command, czyli symulator zarządzania flotą sztucznych satelitów krążących wokół Ziemi.

AND
iOS