Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka RF Online (PC)
OkładkaRF Online (PC)

Rising Force Online PC

RF Online

Rising Force Online, (znana również jako RF Online), to gra typu MMOcRPG, w której odnajdziemy szereg elementów Science-Fiction oraz dalekowschodniego fantasy. Akcja przenosi nas na odległą planetę, Nouvous, na której magia współistnieje z wysokorozwiniętą technologią.

RPG | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rising Force Online Premiera PC

24lutego2006

pudełko PL

7marca2006

producent: Leaping Lizard wydawca: Codemasters wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Rising Force Online

MU Online

Cabal Online

Anarchy Online

Rising Force Online (znana również jako RF Online), to gra typu MMOcRPG, w której odnajdziemy szereg elementów Science-Fiction oraz dalekowschodniego fantasy. Akcja przenosi nas w odległą galaktykę, Nouvous, gdzie magia współistnieje z wysokorozwiniętą technologią. Obszar ten zamieszkany jest przez trzy rasy, które walczą o przetrwanie oraz dostęp do rzadkich minerałów zapewniających dalszą egzystencję. Dwie z nich, Bellato oraz Cora, wykorzystują w boju zarówno broń białą jak i palną. Ponadto wśród ich arsenałów spotykamy karabiny energetyczne czy rakiety. Rasa Cora, zwana również Starożytnymi, doprowadziła do perfekcji wykorzystywanie magii w swych działaniach, natomiast Bellato umiejętnie połączyli ze sobą zdolności magiczne i technikę. Potrafią też konstruować potężne mechy bojowe. Przedstawiciele trzeciej cywilizacji, Accretians, to rasa robotów, które odrzuciły wszelkie ograniczenia ciała pokładając swą ufność w potędze stali. Z racji tego, ich dostęp do magii został zupełnie ograniczony, wynagradza to jednak technologia, stojąca na znacznie wyższym poziomie rozwoju niż u przeciwników.

Główny cel rozgrywki to walka o prymat w galaktyce (system walk RvR), a cel ten zapewnia kontrolowanie jak największej ilości kopalni surowca zwanego Talic. Jego posiadanie wiąże się z ulepszeniem właściwości wyposażenia, mówi się także, iż Talic w najczystszej formie zwiększa naturalne atrybuty jego właściciela. Model ekonomiczny zależy od graczy, którzy w danej chwili kontrolują największą ilość kopalń. Twórcy gry umieścili w Rising Force Online specjalny system "rządów" - wysokopoziomowe postacie, które dotrą na sam szczyt drabinki awansów mogą pretendować do miana lidera rasy. Gra oferuje znakomitą jakościowo grafikę oraz estetycznie wykonane projekty postaci. Rozgrywka została przedstawiona całkowicie w 3D wraz z elastycznie operującą kamerą oraz widokiem akcji z perspektywy trzeciej osoby.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 313 głosów czytelników.

Rising Force Online cena w dniu premiery: 199,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Rising Force Online

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Rising Force Online Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza)
  • 3.5 GB HDD
  • łącze internetowe 128Kb