Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweAND
Okładka Real Football (AND)
OkładkaReal Football (AND)

Real Football AND

Darmowa gra sportowa przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android, przygotowana przez znaną firmę Gameloft. Zabawa w Real Football polega na zarządzaniu drużyną piłkarską oraz rozgrywaniu meczów.

Sportowe | zagraj za darmo | piłka nożna

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Real Football Premiera AND

29września2016

producent: Gameloft wydawca: Gameloft

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Real Football

eFootball 2022

FIFA Mobile

PES Club Manager

Real Football to darmowa produkcja piłkarska na platformę AND od Gameloftu – jednego z największych i najpopularniejszych deweloperów gier mobilnych. Firma ma na swoim koncie takie hity jak Gods of Rome, Modern Combat 5: Blackout czy też Asphalt 8: Airborne.

Mechanika

Produkcja jest kolejną odsłoną piłkarskiej serii o tym samym tytule. Podobnie jak w konkurencyjnych cyklach FIFA i Pro Evolution Soccer, zabawa polega na zarządzaniu drużynami piłkarskimi oraz rozgrywaniu meczów. Rozgrywka została oczywiście przystosowana do ekranów dotykowych i jest mieszanką zręcznościówki z elementami symulatora. Oprócz rywalizacji na boisku, znacznie dynamiczniejszej dzięki ulepszonemu modułowi sztucznej inteligencji (m.in. sprawniejsze zajmowanie pozycji, poprawiona reakcja itd.), gracz ma na głowie wiele innych zadań. Musi m.in. zatrudniać nowych piłkarzy, pozyskiwanych w drodze losowania, rozwijać umiejętności zawodników, a także rozbudowywać stadion, zapewniać sportowcom opiekę medyczną i nie tylko.

Tryby gry

W Real Football na platformę AND można się bawić zarówno z SI, jak i z innymi osobami w trybie World Arena. Rozgrywka w tym przypadku nie różni się niczym szczególnym od wariantu single player i polega na toczeniu kolejnych spotkań z przeciwnikami, dzięki czemu zdobywamy albo tracimy punkty, wpływając w ten sposób na naszą pozycję w rankingu.

Kwestie techniczne

Real Football na platformę AND to trójwymiarowa produkcja. Gra prezentuje się na niewielkich ekranach urządzeń mobilnych co najmniej dobrze. Zawodnicy wyglądają i poruszają się realistycznie i rzucają na murawę wysokiej jakości cienie; dodatkowo deweloperzy przygotowali kilka trybów pracy kamery, którą można zmieniać nie tylko w trakcie meczów, ale także podczas scenek przerywnikowych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Real Football: Odpowiednia dla każdego wieku.