Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Rail Simulator: Official Expansion Pack (PC)

Rail Simulator: Official Expansion Pack PC

Rail Simulator: Official Expansion Pack to, jak bezsprzecznie sugeruje tytuł, rozszerzenie do wydanego w 2007 roku symulatora kolei - Rail Simulator.

To jest dodatek do gry Rail Simulator.

Symulacje | pociągi

PC Windows
Okładka Rail Simulator: Official Expansion Pack (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3marca2008

Rail Simulator: Official Expansion Pack to, jak bezsprzecznie sugeruje tytuł, rozszerzenie do wydanego w 2007 roku symulatora kolei - Rail Simulator. Ten dodatek opracowała grupka ludzi wywodząca się ze studia Kuju Entertainment, twórców podstawowej wersji gry, znana także pod nazwą RSDL.

Tytuł przede wszystkim oferuje nową trasę. Jest nią biegnący przez Kalifornię, wybudowany pod koniec dziewiętnastego wieku szlak Cajon Pass, na który składa się ponad 80 mil szyn kolejowych. Droga ta została wiernie odwzorowana, wraz ze wszystkimi wzniesieniami i spadkami trenu, oraz znajdującymi się po drodze stacjami. Ponadto twórcy przygotowali siedem scenariuszów, sprawdzających nasze zdolności zarządzania pociągami. Oprócz tego, czekają na nas dwie nowe lokomotywy – Union Pacific ES44AC i SD40-2, a także jedenaście różnorodnych wagonów.

Warto dodać, że dodatek wprowadza do amerykańskich edycji gry lokomotywę klasy 08 Shunter, wcześniej dostępną wyłącznie dla europejskich nabywców Rail Simulatora. Występuje ona w dwunastu wersjach kolorystycznych. Autorzy przygotowali pod jej kątem sześć scenariuszy, a także tryb Free Roaming, który pozwala nam na swobodne podróżowanie Shunterem po wiernie odwzorowanych drogach Wielkiej Brytanii.

Gra prezentuje trójwymiarowe środowisko graficzne. Koleje zostały wykonane realistycznie, a trasy i całe otoczenie zaprojektowano starannie. Rail Simulator: Official Expansion Pack dostępny jest w zwykłej sprzedaży oraz dystrybuowany za pomocą Internetu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Gry podobne do Rail Simulator: Official Expansion Pack

Wymagania wiekowe Rail Simulator: Official Expansion Pack

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Rail Simulator: Official Expansion Pack

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • 4.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Rail Simulator 2: RailWorks najlepszym symulatorem kolei?
Rail Simulator 2: RailWorks najlepszym symulatorem kolei?

wiadomość22 kwietnia 2009

Mamy dzisiaj kilka informacji, które ucieszą fanów zabawy w wirtualną kolej. Firmy Electronic Arts oraz Rail Simulator Developments ujawniły kilka nowych szczegółów na temat drugiej odsłony cyklu Rail Simulator, zapowiedzianej pod koniec marca. Produkcja nosząca podtytuł RailWorks trafi do sprzedaży w czerwcu 2009 roku.

Rail Simulator 2 zachwyci miłośników kolejnictwa
Rail Simulator 2 zachwyci miłośników kolejnictwa

wiadomość30 marca 2009

Miłośnicy pociągów są naprawdę nieźle traktowani przez twórców gier. Tytułów nie ma dużo, ale w zasadzie każdy z nich przedstawia sobą jakąś wartość. Tak było z Rail Simulatorem i tak bez wątpienia będzie z jego sequelem.

Rail Simulator: Official Expansion Pack już dostępny
Rail Simulator: Official Expansion Pack już dostępny

wiadomość5 marca 2008

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników kolei. Koncern Electronic Arts zdecydował się na wydanie na terenie Europy pierwszego oficjalnego rozszerzenia do Rail Simulatora. Rail Simulator: Official Expansion Pack powstał dzięki grupce osób z firmy Kuju Entertainment, znanej jako RSDL, i jest aktualnie dostępny w ofercie serwisu JustTrains w cenie 29,95 Euro (około 105 złotych).