Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Rail Nation (WWW)
OkładkaRail Nation (WWW)

Rail Nation WWW

Rail Nation to opracowana przez zespół Bright Future przeglądarkowa strategia, w której gracze wcielają się w prezesów przedsiębiorstw kolejowych. Muszą rozwijać firmę, zarabiać na transportowaniu towarów i eliminować konkurencję.

Strategiczne | ekonomiczne | pociągi | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rail Nation Premiera WWW

3czerwca2014

producent: Bright Future wydawca: Travian Games Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Rail Nation

Port Royale 2

TrainStation

Patrician Online

Rail Nation to przeglądarkowa strategia ekonomiczna, w której zadaniem graczy jest stworzenie kolejowego imperium. Grę opracowało studio Bright Future. Całość oparta jest na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Zabawę zaczynamy jako prezes niewielkiej firmy, a ostatecznym celem jest przeobrażenie jej w prawdziwego transportowego giganta. Nie tylko my mamy takie ambicje, na mapie działa również wiele konkurencyjnych przedsiębiorstw. Najczęściej są one naszymi bezpośrednimi rywalami, ale zdarza się, że można nawiązać z nimi współpracę korzystną dla obu stron. Sercem rozgrywki jest odpowiednie kształtowanie połączeń kolejowych. Głównym zadaniem pociągów jest bowiem przewożenie towarów między miastami. Rodzaj transportowanych dóbr wpływa nie tylko na nasze zyski, ale również kształtuje rozwój samych metropolii. Idealną sytuacją jest uzyskanie monopolu na dostarczanie konkretnej kategorii towarów.

Kluczowe jest również rozwijanie własnych stacji kolejowych i tworzenie wokół nich infrastruktury, która pozwoli na zwiększanie zysków i skuteczności przedsiębiorstwa. Istotną rolę odgrywa także konstruowanie nowych pociągów. Musimy cały czas dbać o ich konkurencyjność względem pozostałych firm, co wymusza regularne inwestycje w nowe technologie oraz zakup coraz lepszych modeli. Prędkość maszyn możemy przetestować biorąc udział w wyścigach kolejowych. Każda rozgrywka zaczyna się od silników parowych, następnie gra przeprowadza nas przez łącznie sześć er rozwoju branży. Wszystko to składa się na intrygującą i rozbudowaną produkcję, która powinna przypaść do gustu nie tylko fanom kolei.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 4,7 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.4 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Rail Nation: Odpowiednia dla każdego wieku.