Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeWWW
Okładka TrainStation (WWW)

TrainStation WWW

Gra społecznościowa skierowana do entuzjastów kolei. Zarządzamy dworcem ustalając skład pociągów, wypuszczając je na trasę oraz starając się zarobić na transporcie jak najwięcej pieniędzy.

Symulacje | ekonomiczne | pociągi | Facebook

WWW
Okładka TrainStation (WWW)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

11stycznia2012

TrainStation to gra przeglądarkowa dostępna z poziomu serwisu facebook, dzięki której mamy okazję pokierować tytułowym dworcem kolejowym. Większość czasu spędzamy na rozdzielaniu pasażerów oraz towarów do poszczególnych składów. Nie brakuje również opcji interakcji ze znajomymi.

Zabawę rozpoczynamy w zamierzchłej erze XIX-wiecznych lokomotyw parowych. Wraz z postępem i zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia stajemy się świadkami kolejowej ewolucji aż do czasów współczesnych i super szybkich pociągów elektrycznych. Zadanie gracza polega na rozporządzaniu dostępnym taborem tak, aby generował jak największe zyski. Realizując ten cel decydujemy o tym, dokąd chcemy wysyłać składy. W zależności od odległości do celu otrzymujemy odpowiednią porcję gotówki, ale jeżeli zdecydujemy się na dalekie trasy, to przyjdzie nam dłużej poczekać na powrót pociągu.

Istnieje także opcja wysyłania składu po surowce, a następnie wykorzystania ich wraz z zarobioną gotówką nie tylko na zakup nowego taboru, ale również rozbudowę dworca o nowe elementy dekoracyjne. W przypadku braku środków możemy również skorzystać z systemu mikropłatności opierającego się na nabywanych za prawdziwe pieniądze kryształach.

Wśród opcji społecznościowych znalazła się funkcja wysyłania prezentów znajomym, a także całych składów pociągów i odwiedzania zarządzanych przez nich stacji kolejowych.

Gra TrainStation posiada rysunkową oprawę graficzną. Akcję obserwujemy z boku: na pierwszym planie widzimy pociągi stojące na dworcu, a w oddali widnieje okoliczne miasteczko zmieniające się z czasem w ogromną metropolię.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 61 głosów czytelników.

Gry podobne do TrainStation

Wymagania wiekowe TrainStation

odpowiednia dla każdego wieku