Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Rail Cargo Simulator (PC)

Symulator Transportu Kolejowego PC

Rail Cargo Simulator

W Rail Cargo Simulator zarządzamy własną kolejową stacją przeładunkową. Naszym obowiązkiem jest umiejętne przyporządkowywanie składów do ładunków, a zabawę dodatkowo utrudniają czynniki o charakterze losowym.

Symulacje | ekonomiczne | pociągi

PC Windows
Okładka Rail Cargo Simulator (PC)

producent: UIG Entertainment

wydawca: Layernet

wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

22lutego2010

2grudnia2011

pudełko PL

Symulator Transportu Kolejowego to gra, w której wcielamy się w osobę sprawującą nadzór nad kolejową stacją przeładunkową. Za przygotowanie opisywanej produkcji odpowiada niemieckie studio deweloperskie UIG Entertainment, które może poszczycić się też takimi tytułami jak Airport Simulator (symulator lotniska) czy Skyscraper Simulator (symulator stawiania drapaczy chmur).

Kluczowy punkt programu stanowi rozbudowany tryb kariery, na który składa się ponad sto zróżnicowanych zadań. Zabawę rozpoczynamy zarządzając niewielkich rozmiarów stacją przeładunkową, ale w miarę rozwoju zabawy dokładane są nam kolejne obowiązki. Do naszych zadań zalicza się przede wszystkim konieczność umiejętnego dobierania lokomotyw oraz składów kolejowych do towarów, które wymagają przetransportowania, tak by całość przebiegła sprawnie i zapewniała możliwie jak największe korzyści finansowe. Grę dodatkowo utrudniają różnorakie zdarzenia losowe, do których możemy zaliczyć między innymi awarie wagonów i lokomotyw, niekorzystne warunki pogodowe, pożary, nagłe zmiany w rozkładzie rozwożonych ładunków czy uszkodzenia torowisk.

W grze dostępnych jest kilka różnorodnych i szczegółowo wymodelowanych lokacji. Co ciekawe, ich specyfika może mieć wpływ na przebieg właściwej rozgrywki. Dla przykładu, zarządzanie stacją przeładunkową usytuowaną w pobliżu lasu może oznaczać konieczność częstszego przewożenia drewna. Zmagania toczą się przez całą dobę, co przekłada się na obecność w grze pełnego cyklu dnia i nocy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,5 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Wymagania wiekowe Rail Cargo Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator Transportu Kolejowego

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 1.6 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 750 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7