Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Ragnarok: Colossus (PC)
OkładkaRagnarok: Colossus (PC)

Ragnarok: Colossus PC

Ragnarok: Colossus to sieciowa gra akcji z widokiem TPP. Zabawa koncentruje się na kooperacyjnych starciach PvE, w których garstka graczy kontroluje bohaterów walczących z hordami wrogów. W starciach pomagają nam zdolności specjalne oraz wieże strażnicze.

Akcji | TPP | fantasy | tower defense | mitologia nordycka | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ragnarok: Colossus Premiera PC

luty2022

producent: City State Entertainment wydawca: City State Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Ragnarok: Colossus to kooperacyjna gra akcji z elementami strategii tower defense osadzona w uniwersum fantasy zainspirowanym mitologią nordycką. Projekt opracowało studio City State Entertainment, znane z takich tytułów, jak Camelot Unchained czy March On Oz.

Mechanika

W Ragnarok: Colossus grupa graczy łączy siły przeciwko hordom wrogów kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Rozgrywka koncentruje się na dynamicznych starciach, zarówno w zwarciu, jak i dystansowych. W potyczkach wykorzystujemy tradycyjną broń, taką jak miecze, topory czy łuki, oraz liczne zdolności specjalne.

Zabawę urozmaicają elementy strategiczne, zainspirowane gatunkiem tower defense. Na mapach porozmieszczane są różnorodne wieże strażnicze, które możemy aktywować, aby wspomagały nas w bitwach. Jest to bardzo przydatne, gdyż skala potyczek jest duża i często musimy mierzyć się wręcz z setkami nieprzyjaciół.

Dodatkową atrakcją są bohaterowie. Gracze wybierają swoją postać z bogatej galerii herosów, z których każdy dysponuje odmiennymi cechami i zdolnościami specjalnymi.

Trybu gry

Ragnarok: Colossus oferuje wyłącznie sieciowy tryb kooperacyjny z rozgrywkami PvE.

Kwestie techniczne

Gra posiada w trójwymiarową oprawę graficzną, którą zbudowano na ulepszonej wersji silnika opracowanego z myślą o Camelot Unchained.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Ragnarok: Colossus: 16+