Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Project Copernicus (PC)
OkładkaProject Copernicus (PC)

Project Copernicus PC

Gra MMO rozgrywająca się w uniwersum pokazanym w Kingdoms of Amalur: Reckoning. Gracze wcielają się w bohaterów, którzy przemierzają świat wykreowany między innymi przez pisarza R. A. Salvatore’a oraz rysownika komiksów Todda McFarlane’a.

RPG | fantasy | MMORPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Project Copernicus Premiera PC

anulowana

producent: 38 Studios / Big Huge Games wydawca: 38 Studios / Big Huge Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Project Copernicus

Guild Wars 2

The Elder Scrolls Online

Lineage II

Project Copernicus to produkcja MMO stworzona przez 38 Studios. Deweloper jest znany z gry Kingdoms of Amalur: Reckoning, która rozgrywa się w tym samym uniwersum i została wyprodukowana we współpracy z Big Fish Games. Założycielem studia 38 jest Curt Schilling, znany amerykański baseballista. W pracach nad wykreowaniem świata zwanego Amalur pomogli: pisarz R. A. Salvatore (autor wielu powieści z cyklu Forgotten Realms), rysownik komiksów Todd McFarlane (Spawn) oraz producent Ken Rolston (Oblivion).

W Project Copernicus wracamy do świata przedstawionego w Kingdoms of Amalur: Reckoning, aby jeszcze raz wcielić się w bohaterów i zmierzyć ze złem. W odróżnieniu od wspomnianej gry, Copernicus jest pełnoprawną produkcją MMO, w której rozwijamy postać, walczymy z przeciwnikami, eksplorujemy kolejne lokacje i wchodzimy w interakcje z innymi graczami. Całość jest utrzymana w podobnej stylistyce jak Kingdoms of Amalur.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Project Copernicus: Odpowiednia dla każdego wieku.