Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Postal Fudge Pack (PC)
OkładkaPostal Fudge Pack (PC)

Postal Fudge Pack PC

Postal Fudge Pack jest specjalnym zestawem, przygotowanym przez firmę Running With Scissors na krótko przed dziesiątymi urodzinami kontrowersyjnej serii gier o nazwie Postal.

Akcji | bardzo brutalne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Postal Fudge Pack Premiera PC

13listopada2006

producent: Running with Scissors wydawca: Running with Scissors Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Postal Fudge Pack

Doom 3

Bad Day L.A.

Monster Madness: Battle For Suburbia

Postal Fudge Pack jest specjalnym zestawem, przygotowanym przez firmę Running With Scissors na krótko przed dziesiątymi urodzinami kontrowersyjnej serii gier o nazwie Postal. Niniejszy pakiet został umieszczony na płycie DVD, przystosowanej do odczytu zarówno przez komputery osobiste klasy PC (system Windows i Linux), jak i maszyny spod znaku Macintosh.

Pięcioelementową kompilację otwiera rzecz jasna Postal (pierwotny rok wydania: 1997), czyli krwawa jatka z użyciem rozmaitej broni w ujęciu izometrycznym. "Jedynka" występuje tu w wersji Classic and Uncut, czyli zawiera bonusowe scenariusze z dodatku o nazwie Special Delivery. Dalej mamy Postal 2: Share the Pain (2003), a zatem specjalną edycję "dwójki" (trójwymiarowa gra FPS) z dołączonym trybem multiplayer. Uzupełnienie stanowi oficjalne rozszerzenie o podtytule Apocalypse Weekend (2005).

Twórcy Postal Fudge Pack zamieścili jeszcze w zestawie dwie produkcje, przygotowane przez fanów i wykorzystujące technologię rodem z Postal 2. Mowa o Eternal Damnation i Week in Paradise. Pierwsza z nich pozwala na walkę z hordami nieumarłych, natomiast druga oferuje morderczy survival o długości siedmiu dni. Całości dopełnia galeria fotografii gorących modelek (tzw. Postal Babes) oraz zbiór zwariowanych sekwencji filmowych.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 390 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Postal Fudge Pack: 18+

Postal Fudge Pack Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1
  • 2 GHz
  • 384 MB RAM
  • karta graficzna 64 MB VRAM