Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Political Tycoon (PC)
OkładkaPolitical Tycoon (PC)

Economic War PC

Political Tycoon

Economic War to wyprodukowana i wydana przez firmę Monte Cristo Multimedia strategia ekonomiczna. Gracz wciela się w rolę ambitnego szefa rządu jednego z państw i różnymi metodami stara się zbudować światowe supermocarstwo.

Strategiczne | ekonomiczne | polityczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Economic War Premiera PC

21lutego2001

producent: Monte Cristo wydawca: TalonSoft Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

W Economic War stajemy na czele rządu starając się uczynić z naszego państwa międzynarodową potęgę. Jako polityk mamy całkiem spore pole do popisu w tym trudnym zadaniu. Możemy wzmacniać gospodarkę kraju budując zakłady przemysłowe, wydobywając naturalne surowce czy też rozbudowując siły militarne. Oczywiście możemy również umiejętnie lawirować na międzynarodowej arenie politycznej, podpisując intratne umowy handlowe, szantażując wrogów i manipulując światową opinią publiczną. Jako środek rozwiązania ostatecznego istnieje możliwość wykorzystania broni nuklearnej.

Do wykonania mamy osiem odmiennych scenariuszy toczących się w okresie od 1950 do 2050 roku. Zaimplementowane zostały wszelkie zależności ekonomiczne, handlowe, gospodarcze i polityczne oraz zarządzanie surowcami naturalnymi. Dzięki komórkom wywiadowczym mamy możliwość szpiegowania naszych wrogów. Decydując się na konkretne posunięcie musimy brać pod uwagę zdanie opinii publicznej oraz rządu.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 38 głosów czytelników.

Economic War cena w dniu premiery: 79 PLN

Wymagania wiekowe Economic War: Odpowiednia dla każdego wieku.

Economic War Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 233MHz
  • 32MB RAM