Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Planet Horse (PC)

Planet Horse PC

Gra dla fanów jeździectwa, w której oprócz różnych ras koni dosiadamy również zebr oraz jednorożców. Przemierzamy między innymi leśne europejskie trakty oraz rozległe amerykańskie stepy.

Towarzyskie | o koniach | jeździectwo

PC Windows
Okładka Planet Horse (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15lipca2010

29września2010

pudełko PL

Planet Horse to produkcja przygotowana z myślą o młodszych sympatykach jeździectwa, której ogólne założenia w bardzo dużym stopniu przypominają takie tytuły jak Horsez czy My Horse and Me.

Zabawę rozpoczynamy od wyboru zwierzęcia, które będziemy dosiadać w trakcie gry. Ciekawostką jest to, że oprócz siedmiu różnych ras koni w grze dostępne są również zebry oraz jednorożce. Producent bardzo duży nacisk położył na konieczność sprawowania troskliwej opieki nad wybranym zwierzakiem, w rezultacie czego w miarę postępów w rozgrywce rośnie jego zaufanie do gracza i szybciej uczy się nowych rzeczy.

Dostępne w grze atrakcje można podzielić na trzy zasadnicze grupy. Planet Horse zawiera przede wszystkim tryb wolnej jazdy, w którym nie musimy sprostać żadnym zadaniom, a cieszymy się jedynie z obcowania z naturą. Dla osób, które wolą się jednak zajmować ukańczaniem stawianych im wyzwań, przygotowano wyścigi po ściśle wyznaczonych trasach oraz zawody jeździeckie, w których należy efektownymi skokami pokonywać kolejne przeszkody terenowe.

Do naszej dyspozycji oddano kilka bardzo rozległych obszarów, wśród których nie zabrakło między innymi leśnych traktów zlokalizowanych w różnych rejonach Europy czy też charakterystycznych amerykańskich stepów. Gra daje możliwość zmiany wyglądu posiadanego zwierzęcia, jak również nabywania licznych akcesoriów. Zmagania toczą się w trójwymiarowym środowisku, obserwowanym zazwyczaj z perspektywy trzeciej osoby.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 78 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 29,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Planet Horse

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Planet Horse

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7