Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiPSPPS2
Okładka Pinball Hall of Fame: The Williams Collection (Wii)
OkładkaPinball Hall of Fame: The Williams Collection (Wii)

Pinball Hall of Fame: The Williams Collection

Pinball Hall of Fame: The Williams Collection to pozycja, należąca do gatunku pinballowych symulacji. Stanowi ona de facto kontynuację gry, wydanej w roku 2004.

Zręcznościowe | pinball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pinball Hall of Fame: The Williams Collection Premiera

26lut2008

PS2 Wii PSP

Gry podobne do Pinball Hall of Fame: The Williams Collection

Williams Pinball Collection

Gottlieb Pinball Classic

Dream Pinball 3D

Pinball Hall of Fame: The Williams Collection to pozycja, należąca do gatunku pinballowych symulacji. Stanowi ona de facto kontynuację gry, wydanej w roku 2004. Poza samym odbijaniem metalowej kuleczki flipperami, niniejszy produkt oferuje swoim użytkownikom również możliwość zapoznania się z historią jednej z czołowych firm, produkujących m.in. stoły do pinballa. Mowa o amerykańskim przedsiębiorstwie o nazwie Williams, założonym w roku 1943 przez Harry’ego E. Williamsa.

Developerzy dali graczom szansę na przeniesienie się do okresu świetności wspomnianego sposobu rozrywki, a mianowicie do lat osiemdziesiątych XX w. Do dyspozycji użytkownika oddano osiem najbardziej popularnych i unikalnych stołów wymienianej marki. Do największych atrakcji zalicza się przede wszystkim Gorgar – pierwsza mówiąca maszyna do pinballa. W zabawie znajdują się również takie produkty spod znaku firmy Williams, jak Black Knight, Bonus Ball czy Space Shuttle. Niezależnie od wybranego stołu, na użytkownika czeka dobra rozrywka, pełna efektów wizualnych i dźwiękowych.

W pierwszych etapach zabawy są dostępne zaledwie cztery maszyny – następne odblokowuje się w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych etapów gry. Na poszczególne wyzwania można przeznaczyć zaledwie kilka minut. Niemniej jednak takie przechodzenie poziomów nie daje tyle satysfakcji, co dogłębne zapoznanie się z zadaniem. Dzięki pełnemu rozwiązaniu odkrywa się wspomniane bonusy. Poza stricte zręcznościową zabawą w pojedynkę i trybem Challenge, zaimplementowano też moduł rywalizacji wieloosobowej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Wymagania wiekowe Pinball Hall of Fame: The Williams Collection: Odpowiednia dla każdego wieku.

Pinball Hall of Fame: The Williams Collection Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
Wii
PSP