Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Powershot Pinball Constructor (NDS)
OkładkaPowershot Pinball Constructor (NDS)

Powershot Pinball Constructor NDS

Powershot Pinball Constructor to pozycja, zaadresowana do posiadaczy dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Pokrótce zasady zabawy przedstawiają się następująco: wykorzystując minimum dwa flippery należy utrzymać piłkę jak najdłużej na stole.

Zręcznościowe | pinball | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Powershot Pinball Constructor Premiera NDS

19czerwca2007

producent: Ivolgamus wydawca: Oxygen Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Powershot Pinball Constructor to pozycja, zaadresowana do posiadaczy dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Pokrótce zasady zabawy przedstawiają się następująco: wykorzystując minimum dwa flippery należy utrzymać piłkę jak najdłużej na stole. Dzięki temu zdobywa się określoną ilość punktów i bonusy. Zadanie, wydające się niezwykle prostym, wymaga ogromnej wprawy i zręczności.

Niniejsza pozycja daje entuzjastom wirtualnego odpowiednika flippera okazję nie tylko do doskonałej zabawy, ale również sposobność do nadania jej unikalnego wyglądu, według własnego widzimisię. Zabawa odbywa się na jednym z zaimplementowanych stołów bądź na stworzonym przez użytkownika w trybie edycji. W owym module gracz projektuje własne plansze, którymi następnie może podzielić się z przyjaciółmi.

Developerzy udostępnili kilka systemów, gwarantujących doskonałą rozrywkę zarówno w pojedynkę, jak i w większym gronie. Miłośnicy trybów wieloosobowych występują jako drużyna, bądź stają ze sobą w szranki. Podczas rywalizacji zawodnicy mają sposobność do drobnego oszukiwania i przeszkadzania oponentom. Niezależnie od wybranej formy zabawy, zaliczając poszczególne poziomy, odkrywa się niedostępne wcześniej lokacje i mini-gry.

Poszczególne ruchy wykonywane przez użytkownika widoczne są na panelu dotykowym, natomiast ekran górny przedstawia trasę, pokonywaną przez piłeczkę. Całej zabawie towarzyszy energetyzująca muzyka w stylu techno. Spore wrażenie robi również niezwykle kolorowa oprawa wizualna.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / wspólny ekran  

Oczekiwania czytelników: 3.5 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Powershot Pinball Constructor

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.