Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Panzer Corps: Allied Corps (PC)
OkładkaPanzer Corps: Allied Corps (PC)

Panzer Corps: Allied Corps PC

Samodzielny dodatek do turowej gry strategicznej Panzer Corps. Tym razem kierujemy 8. Armią brytyjską, która walczy na frontach Afryki Północnej, Włoch i Niemiec. Tytuł, względem „podstawki”, wprowadził do zabawy nowe jednostki i scenariusze.

To jest dodatek do gry Panzer Corps.

Strategiczne | II wojna światowa | turowe | strategiczne wojenne

Panzer Corps: Allied Corps Premiera PC

6czerwca2013

producent: The Lordz Games Studio wydawca: Matrix Games/Slitherine Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Panzer Corps: Allied Corps to samodzielny dodatek do Panzer Corps, turowej gry strategicznej autorstwa studia The Lordz Games. Akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej. Wcielamy się w dowódcę 8. Armii brytyjskiej, która zasłynęła podczas wielu bitew. Gra pokazuje wydarzenia na przestrzeni kilku lat, począwszy od walki z siłami włoskimi wspomaganymi przez niemieckie Afrika Korps, przez starcia we Włoszech, aż po Niemcy.

Kampania dla jednego gracza oferuje ponad 25 scenariuszy, w czasie których przyjdzie nam pokierować wybranymi jednostkami. Twórcy udostępnili przeszło 50 nowych sił i zmodernizowali te już znane z Panzer Corps tak, by odpowiadały tematyce Allied Corps. Wśród jednostek znajdziemy między innymi artylerie, działa przeciwpancerne czy średnie czołgi Sherman. Produkcja oferuje również zmagania dla dwóch graczy, między innymi w trybie „Gorące krzesło”.

Twórcy zatroszczyli się także o wszelkiego rodzaju dodatki. Dodano więc kilka medali (w tym również Medal Honoru), nowy wygląd interfejsu użytkownika czy też ikony oznaczające poziom trudności.

Oprawa graficzna nie powala na kolana i składa się z dwuwymiarowej mapy, po której poruszają się jednostki. Oprócz tego, że tytuł jest dzięki temu przejrzysty i funkcjonalny, to dodatkowo gra ma bardzo niskie wymagania sprzętowe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / gorące krzesło / E-mail  

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Panzer Corps: Allied Corps: Odpowiednia dla każdego wieku.

Panzer Corps: Allied Corps Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7