Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Oh no! More Lemmings (PC)
OkładkaOh no! More Lemmings (PC)

Oh no! More Lemmings PC

Kontynuacja przygód sympatycznych lemingów, którym gracz musi pomóc pokonać 100 trudnych plansz i otworzyć drogę do upragnionej wolności.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Oh no! More Lemmings Premiera PC

21grudnia1991

producent: DMA Design wydawca: Psygnosis

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gra Oh No! More Lemmings po raz pierwszy pojawiła się na komputery Amiga, jako roszerzenie do gry Lemmings, ale firma Psygnosis szybko zdecydowała się opublikować osobną wersję i w takiej właśnie postaci dostali ją m.in. użytkownicy PeCetów.

Główna idea i wszystkie reguły rozgrywki pozostały w Oh No! More Lemmings te same. Na każdej planszy pojawia się duża liczba sympatycznych stworzeń, którym gracz musi pomóc dostać się do wyjścia. Nie jest to jednak takie proste, gdyż po drodze do upragnionej wolności piętrzą się rozmaite problemy. Na szczęście możemy przypisać lemingom jedną z ośmiu umiejętności i za ich pomocą torować szlak reszcie grupy. Tym razem autorzy przygotowali sto, znacznie trudniejszych niż w pierwowzorze plansz. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, także i teraz po ukończeniu każdej z nich, otrzymujemy specjalny kod, dzięki któremu nie będziemy musieli rozpoczynać zabawy od nowa. Zmian jest niewiele i dotyczą one tylko oprawy audiowizualnej. Pojawiły się zupełnie nowe scenerie, jak i premierowe tematy muzyczne. Jedyną, naprawdę wartą uwagi innowacją jest możliwość gry w dwie osoby, przy jednym komputerze, na specjalnie przygotowanych planszach. Szkoda jednak, że jest ich zaledwie dziesięć.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Oh no! More Lemmings: Odpowiednia dla każdego wieku.

Oh no! More Lemmings Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • 286
  • 640 KB RAM