Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWPiOSAND
Okładka New Star Soccer (WP)
OkładkaNew Star Soccer (WP)

New Star Soccer

New Star Soccer to dostępna na urządzeniach mobilnych gra piłkarska autorstwa zespołu New Star Games. Produkcja pozwala pokierować karierą pojedynczego piłkarza.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski | elementy RPG | elementy strategiczne | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

New Star Soccer Premiera

13mar2012

AND iOS

30kwi2015

WP

Gry podobne do New Star Soccer

FIFA 14

FIFA Mobile

Active Soccer 2

New Star Soccer to wydana na urządzenia mobilne nietypowa gra sportowa, łącząca elementy zręcznościówki, RPG i strategii. Projekt opracowało studio New Star Games i korzysta on z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Gra mocno różni się od typowych produkcji piłkarskich. W New Star Soccer zarządzamy bowiem nie całym klubem, a jedynie karierą pojedynczego piłkarza. Rozpoczynając zabawę, generujemy zawodnika, a następnie musimy doprowadzić go na sam szczyt, a na końcu wysłać na zasłużoną emeryturę.

Rozgrywka dzieli się na dwie fazy – mecze oraz aktywności poza nimi. W trakcie rozgrywek śledzimy tekstowy opis tego, co akurat dzieje się na boisku. Kontrolę nad zawodnikiem przejmujemy tylko w momentach, gdy nasz podopieczny sam jest przy piłce i wtedy za pomocą gestów wykonujemy dryblingi, podania oraz strzały. Gra oferuje duża swobodę w tym zakresie, pozwalając nam wpływać na takie aspekty jak np. siła kopnięcia, jego kąt czy sposób podkręcenia.

Po meczach trener drużyny ocenia nasze dokonania, co wpływa na jego stosunek do nas, jak również nasze kontakty z innymi piłkarzami oraz fanami. Pomiędzy rozgrywkami musimy organizować treningi, zarządzać zarobkami, zatrudniać agentów i trenerów oraz kupować różne przedmioty, ubrania oraz nieruchomości. Konieczne jest także dbanie o życie osobiste, którego częścią są romanse oraz kontakty z mediami. Dostępna jest nawet opcja udania się do kasyna, pełnego mini gierek odtwarzających różnorodne atrakcje.

Na karierę piłkarza wpływają zarówno dokonania na boisku, jak i to, co robi poza nim. Wynika to z faktu, że kluczową rolę szybko zaczynają odgrywać kontrakty sponsorskie, gdyż tylko one zapewniają środki potrzebne na najlepszych trenerów, sprzęt oraz suplementy diety, jak również na uszczęśliwienie zawodnika poprzez zadbanie o wysoki standard jego życia.

Ostatnia modyfikacja 18 czerwca 2015

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 1,5 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe New Star Soccer: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WP