Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSWPAND
Okładka New Star Soccer (iOS)

New Star Soccer

New Star Soccer to dostępna na urządzeniach mobilnych gra piłkarska autorstwa zespołu New Star Games. Produkcja pozwala pokierować karierą pojedynczego piłkarza.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski | elementy RPG | elementy strategiczne | elementy zręcznościowe

Okładka New Star Soccer (iOS)

data premiery gry:

13mar2012

iOS AND

30kwi2015

WP

New Star Soccer to wydana na urządzenia mobilne nietypowa gra sportowa, łącząca elementy zręcznościówki, RPG i strategii. Projekt opracowało studio New Star Games i korzysta on z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Gra mocno różni się od typowych produkcji piłkarskich. W New Star Soccer zarządzamy bowiem nie całym klubem, a jedynie karierą pojedynczego piłkarza. Rozpoczynając zabawę, generujemy zawodnika, a następnie musimy doprowadzić go na sam szczyt, a na końcu wysłać na zasłużoną emeryturę.

Rozgrywka dzieli się na dwie fazy – mecze oraz aktywności poza nimi. W trakcie rozgrywek śledzimy tekstowy opis tego, co akurat dzieje się na boisku. Kontrolę nad zawodnikiem przejmujemy tylko w momentach, gdy nasz podopieczny sam jest przy piłce i wtedy za pomocą gestów wykonujemy dryblingi, podania oraz strzały. Gra oferuje duża swobodę w tym zakresie, pozwalając nam wpływać na takie aspekty jak np. siła kopnięcia, jego kąt czy sposób podkręcenia.

Po meczach trener drużyny ocenia nasze dokonania, co wpływa na jego stosunek do nas, jak również nasze kontakty z innymi piłkarzami oraz fanami. Pomiędzy rozgrywkami musimy organizować treningi, zarządzać zarobkami, zatrudniać agentów i trenerów oraz kupować różne przedmioty, ubrania oraz nieruchomości. Konieczne jest także dbanie o życie osobiste, którego częścią są romanse oraz kontakty z mediami. Dostępna jest nawet opcja udania się do kasyna, pełnego mini gierek odtwarzających różnorodne atrakcje.

Na karierę piłkarza wpływają zarówno dokonania na boisku, jak i to, co robi poza nim. Wynika to z faktu, że kluczową rolę szybko zaczynają odgrywać kontrakty sponsorskie, gdyż tylko one zapewniają środki potrzebne na najlepszych trenerów, sprzęt oraz suplementy diety, jak również na uszczęśliwienie zawodnika poprzez zadbanie o wysoki standard jego życia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do New Star Soccer

Wymagania wiekowe New Star Soccer

12+

Najlepsze mobilne gry piłkarskie – w co warto zagrać między meczami Euro 2016
Najlepsze mobilne gry piłkarskie – w co warto zagrać między meczami Euro 2016

wiadomość16 czerwca 2016

Euro 2016 trwa w najlepsze, więc tej z okazji przyjrzeliśmy się najlepszym mobilnym grom piłkarskim. Wybraliśmy trzy typy, wśród których nie zabrakło gier darmowych, ale również takich bez mikropłatności.

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, czyli najlepsze mobilne piłkarskie menadżery
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, czyli najlepsze mobilne piłkarskie menadżery

wiadomość17 kwietnia 2015

Przed Wami czwarta odsłona naszego nowego cyklu krótkich artykułów, w których rekomendujemy godne polecenia produkcje mobilne. Tym razem omawiamy najlepsze piłkarskie menadżery.

iOS
AND
WP