Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Myth II: Green Berets (PC)

Myth II: Zielone Berety PC

Myth II: Green Berets

Dodatek do taktycznej gry strategicznej Myth II, który przenosi nas w krwawe realia wojny amerykańsko wietnamskiej gdzie czekają nas ciężkie walki w azjatyckiej dżungli i zaskakujące ataki wroga.

To jest dodatek do gry Myth II: Duszożerca.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka Myth II: Green Berets (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30lipca2001

17kwietnia2002

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Myth II: Green Berets to dodatek do taktycznej gry strategicznej Myth II: Soulbligther, którego akcję osadzono w czasie wojny amerykańsko-wietnamskiej w dżungli południowej Azji. Do dyspozycji otrzymujemy autentyczne wyposażenie wojskowe i jednostki uderzeniowe z lat 60. Musimy je poprowadzić do wykonania dziesięciu skomplikowanych misji bojowych, umiejscowionych w różnych sceneriach (dżungla, pola ryżowe, podziemne tunele, rzeki itpMamy do wykonania różne zadania, między innymi: obrona miejsc zrzutu wojsk przed stałym zagrożeniem ze strony wrogich snajperów i moździerzy, odbijanie jeńców wojennych, ratowanie zestrzelonych pilotów, sabotowanie komunikacji wroga, oraz niszczenie linii zaopatrzenia. Możemy obrać różnorodną taktykę walki, począwszy od frontalnego ataku na obóz wroga, czy wciągnięcia go w pułapkę, do przemykania się oddziałów specjalnych na tyły wroga.

  • Osiemnaście typów jednostek, cała gama rzeczywistego uzbrojenia i wyposażenia, m.in.: karabiny M60, M16, granaty, apteczki i radiostacje.
  • Do gry w Green Berets konieczne jest posiadanie oryginalnej gry Myth II.
  • Możliwość gry w trybie multiplayer do szesnastu graczy jednocześnie.
Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69 PLN

Wymagania wiekowe Myth II: Green Berets

16+

Wymagania sprzętowe Myth II: Zielone Berety

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 233MHz
  • 32MB RAM
  • akcelerator 3D
Zielone Berety już na sklepowych półkach

wiadomość29 kwietnia 2002

Jak poinformowało Wydawnictwo Play-It, Zielone Berety, czyli strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się podczas wojny wietnamskiej trafiła właśnie na półki sklepowe.

Myth II: Green Berets w sklepach

wiadomość31 lipca 2001

Firma Take-Two Interactive Software poinformowała, iż najnowszy dodatek do znanej gry strategicznej Myth II: Soulbligther o podtytule Green Berets powędrował właśnie do zachodnich sklepów.

Myth II: Green Berets - „Gold”

wiadomość22 lipca 2001

Firma Take-Two Interactive oficjalnie poinformowała, że Myth II: Green Berets, dodatek do taktycznej gry strategicznej Myth II: Soulbligther, wszedł w złotą fazę produkcji i do końca lipca trafi na półki zachodnich sklepów.

Take 2 Interactive pracuje nad Myth II: Green Berets

wiadomość21 maja 2001

Take 2 Interactive ogłosił iż pracuje nad taktyczną grą strategiczną Myth II: Green Berets. Gra, wykorzystująca trójwymiarowy engine z Myth II stworzony przez Bungie Software, rozgrywać się będzie w czasie wojny w Wietnamie. Zamiast świata fantasy z zamkami, magią i orkami znajdziemy się w środku niebezpiecznej południowoazjatyckiej dżungli.