Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Myth: Antologia (PC)
OkładkaMyth: Antologia (PC)

Myth: Antologia PC

Myth: Antologia to zestaw gier z popularnego cyklu strategii czasu rzeczywistego (RTS), rozwijanego przez studio deweloperskie Mumbo Jumbo. W pakiecie znalazły się: Myth: Upadli Władcy, Myth II: Duszożerca, Myth II: Chimera oraz Myth III: The Wolf Age.

Strategiczne | RTS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Myth: Antologia Premiera PC

19maja2006

pudełko PL

19maja2006

producent: Mumbo Jumbo wydawca: Take 2 Interactive wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Pakiet gier z serii Myth. W jego skład wchodzi trzecia część cyklu Myth III: Era Wilka oraz specjalny zestaw Myth: Kodeks Absolutu.

Myth: Kodeks Absolutu to pełna kolekcja gier należących do jednej z najlepszych strategicznych serii w historii gier komputerowych. Zawiera:

  • Myth: Upadli Władcy – Jedna z pierwszych strategii czasu rzeczywistego z w pełni trójwymiarową grafiką. Weź udział w 25 misjach. Poprowadź swoje oddziały przez gęste knieje, zrujnowane miasta i ośnieżone górskie przełęcze, aby pokonać pradawnych czarowników zwanych Upadłymi Władcami.
  • Myth II: Duszożerca – Sequel Myth: Upadli Władcy. Pojawiają się tu tuziny nowych jednostek i wiele zupełnie nowych możliwości, pomocnych w walce z Duszożercą, najokrutniejszym z Upadłych Władców.
  • Myth II: Chimera - Zestaw scenariuszy przeznaczonych do Myth II: Duszożerca. Weterani walki z Upadłymi Władcami powracają, by stawić czoła pradawnemu złu. Wszystko to w złożonym z 8 misji scenariuszu stworzonym przez firmę Badlands.
  • Dziesiątki scenariuszy stworzonych przez graczy. Dzięki nim będziemy mogli zagrać w Myth na Dzikim Zachodzie, w czasie Drugiej Wojny Światowej, w średniowiecznej Japonii, w świecie piratów z Morza Karaibskiego i w wielu innych lokacjach.
  • Oficjalny, 268-stronicowy podręcznik strategii do gry Myth: Upadli Władcy i 251-stronicowy podręcznik strategii do gry Myth II: Duszożerca.

Myth III: The Wolf Age to trzecia część znanej strategii czasu rzeczywistego Myth o podtytule The Wolf Age. Jej akcja rozgrywa się tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z Myth: The Fallen Lords i skupia się na życiu Connachta – legendarnego bohatera, który uratował ludzkość przed niegodziwymi Myrkidia i Trow i został pierwszym imperatorem kraju ludzi.

W stosunku do poprzednich części serii rozgrywka nie zmieniała się w znaczący sposób. Gracz ponownie otrzymuje do dyspozycji szereg różnorodnych jednostek, którymi musi dowodzić w wielu bitwach połączonych wciągającą fabułą. Jednak teraz skala bitew powiększyła się, bierze w nich udział więcej wojowników, a za przedstawienie całości zmagań odpowiada udoskonalony trójwymiarowy engine graficzny (użycie prawdziwych trójwymiarowych postaci, deformacja terenu itp.). Więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 68 głosów czytelników.

Myth: Antologia cena w dniu premiery: 24,90 PLN

Wymagania wiekowe Myth: Antologia: 16+

Myth: Antologia Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 450MHz
  • 128 MB RAM
  • akcelerator 3D