Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka My Tamagotchi Forever (AND)

My Tamagotchi Forever

Produkcja nawiązująca do klasycznych Tamagotchi, w której gracze opiekują się rozmaitymi stworzonkami.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | symulator życia

My Tamagotchi Forever jest produkcją opracowaną przez zespół Paladin Studios na zlecenie firmy Bandai Namco. Tytuł nawiązuje do klasycznych Tamagotchi, których szczyt popularności przypadł na końcówkę lat 90. XX wieku. Opisywana gra pojawiła się między innymi na platformie AND i iOS, gdzie jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

Podobnie jak miało to miejsce w klasycznych Tamagotchi, zabawę w My Tamagotchi Forever rozpoczynamy od wyboru stworzonka, którym chcemy się zaopiekować. Od tej pory do naszych obowiązków należy nie tylko karmienie podopiecznego oraz sprzątanie po nim i urządzanie mu kąpieli, lecz także wypełnienie jego czasu wolnego rozmaitymi aktywnościami (przedstawionymi w formie prostych minigier), a po dniu wypełnionym atrakcjami – zgaszenie światła, by mogło spokojnie spać.

Należy zaznaczyć, że w trakcie zabawy nie jesteśmy skazani na opiekę nad jednym stworkiem – te bowiem żyją w tak zwanym Tamatown, czyli miasteczku, którego wystrój możemy modyfikować, wypełniając je ozdobami wykupionymi za pieniądze zdobywane w trakcie rozgrywki. Gotówka przydaje się również do odblokowania nowych posiłków dla naszych podopiecznych oraz kostiumów, w które ich ubieramy. Dopełnieniem tego wszystkiego są internetowe tablice wyników, na których możemy pochwalić się swoimi osiągnięciami i porównać je ze zdobyczami innych graczy.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika wydanego na mobilny system AND i iOS My Tamagotchi Forever prezentuje się przyjemnie dla oka, głównie ze względu na bogatą kolorystykę i kreskówkową stylistykę. Sielankowy klimat potęguje towarzyszący zabawie soundtrack.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do My Tamagotchi Forever

Wymagania wiekowe My Tamagotchi Forever

odpowiednia dla każdego wieku

Mobilne My Tamagotchi Forever ukaże się w przyszłym roku
Mobilne My Tamagotchi Forever ukaże się w przyszłym roku

wiadomość26 listopada 2017

Firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała mobilną grę My Tamagotchi Forever, bazującą na popularnych zabawkach z lat 90. Produkcja ukaże się w przyszłym roku.

AND
iOS