Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGBA
Okładka Mortal Kombat: Tournament Edition (GBA)

Mortal Kombat: Tournament Edition GBA

Po raz kolejny stań do pojedynku z ciemnymi siłami. Czy tym razem uda ci się wygrać turniej i ocalić świat? Taka okazja nadarza się tylko grze Mortal Kombat: Tiurnament Edition.

Akcji | 2D | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka Mortal Kombat: Tournament Edition (GBA)

producent: Midway Games

wydawca: Midway Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

25sierpnia2003

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Można uznać, że Mortal Kombat: Tournament Edition jest zmodyfikowaną wersją poprzedniej gry z tej serii o podtytule: Deadly Alliance. Przymierze Shang Tsunga i Quan Chi zagraża światu. Po raz kolejny gracz musi wygrać krwawe pojedynki, dzięki czemu powstrzyma okrutnych czarnoksiężników.

W grze pojawiło się 15 grywalnych postaci znanych już z poprzedniej odsłony DA na większe konsole (m.in. Cyrax, Johnny Cage, Raiden, Reptile, Drahmin, Nitara). Autorzy zadbali także, aby gracz nie poczuł zbyt dużego deja-vu i umieścili także nowego wojownika, a raczej wojowniczkę: Sareen. Do tego dochodzą dwie ukryte postaci: Noob Saibot oraz Sektor.

Z nowości warto także wspomnieć o Red Coin, czyli Czerwonych Monetach (wcześniej były tylko Złote), za które można otworzyć pozostałe trumny, tym samym zdobywając kolejnych fighterów oraz interesujące przedmioty.

Nie zabrakło także działu Extras, w którym to umieszczono m.in. mini-gry, zaś samych aren – w stosunku do poprzedniej odsłony - przybyło kilka (np.: Sarna Ruins, Lost Tomb).

W Mortal Kombat: TE można bawić się również w trybie wieloosobowym, do czterech graczy jednocześnie (Link-Cable). W grze zawarto 6 trybów gry: Arcade Play, Co-op Mode, Practice, 4 Player, Tag Team Mode oraz Race to Raiden.

Gra została wydana tylko na przenośną konsolkę Nintendo. Graficznie prezentuje się okazale, zaś dźwięk oraz muzyka idą w parze z profesjonalną oprawą wizualną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Mortal Kombat: Tournament Edition

16+

Wymagania sprzętowe Mortal Kombat: Tournament Edition

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • Link-kabel
  • dodatkowo (GBA): link-kabel
Powstaje nowy Mortal Kombat!

wiadomość10 czerwca 2010

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała oficjalnie nową odsłonę cyklu Mortal Kombat. Za jej deweloping odpowiedzialna jest ekipa NetherRealm Studios (dawniej Warner Bros. Games Chicago), zarządzana przez pomysłodawcę marki, Eda Boona. Produkcja zostanie wydana na Xboksa 360 i PlayStation w 2011 roku. W Sieci opublikowany został również pierwszy zwiastun produkcji.

Więcej informacji na temat filmu Mortal Kombat
Więcej informacji na temat filmu Mortal Kombat

wiadomość10 czerwca 2010

Wczoraj mogliście obejrzeć u nas krótki, niemal ośmiominutowy film, który okazał się demonstracją kolejnej ekranizacji marki Mortal Kombat. Demonstracją, bo od jego przyjęcia zależeć będzie, czy twórcy dostaną zielone światło i produkcja pojawi się w kinach w pełnej wersji. Dziś poznaliśmy trochę więcej informacji na temat tej zajawki.

Mortal Kombat - tajemniczy filmik zapowiedzią nowej ekranizacji? [news uaktualniony]
Mortal Kombat - tajemniczy filmik zapowiedzią nowej ekranizacji? [news uaktualniony]

wiadomość9 czerwca 2010

Fani Mortal Kombat mają powody do radości. Na sieci pojawił się tajemniczy filmik, który najprawdopodobniej pochodzi z nowej ekranizacji popularnej niegdyś serii mordobić.

Nowy Mortal Kombat pod koniec 2010 roku?
Nowy Mortal Kombat pod koniec 2010 roku?

wiadomość8 marca 2010

Redakcja serwisu TRMK dotarła do szeregu plotek i niepotwierdzonych informacji poświęconych dziewiątej odsłonie cyklu bijatyk Mortal Kombat. Wynika z nich, że premiera kolejnego dzieła Eda Boona i ekipy WB Games Chicago ma szansę odbyć się pod koniec bieżącego roku, a nowe fakty na jego temat ujawnione zostaną w przyszłym miesiącu.

Next Gen - odc. 5 - Mortal Kontrakt

wiadomość2 września 2009